23-latek zatrzymany w związku z rozbojem i uszkodzeniem ciała

23-latek zatrzymany w związku z rozbojem i uszkodzeniem ciała

Policjanci z białostockiej patrolówki zatrzymali mężczyznę w związku z rozbojem i uszkodzeniem ciała. Podejrzewany o te przestępstwa mężczyzna dokonał rozboju na 17-latku, z kolei drugą swoją ofiarę 67-latka uderzył butelką w głowę. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Jutro zostaną mu przedstawione zarzuty, a jego dalszym losem zajmie się sąd.

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, minionej nocy, otrzymał zgłoszenie dotyczące rozboju do którego doszło na osiedlu Piasta. Z uzyskanych informacji wynikało, że napastnik najpierw pobił 17-latka, a następnie ukradł mu portfel z dokumentami, perfumy oraz e-papierosa. Na miejsce zdarzenia natychmiast zostali skierowani policjanci. Jednocześnie wstępny rysopis napastnika trafił do pozostałych patroli pełniących służbę na terenie miasta. Po krótkim czasie dyżurny miejski otrzymał kolejne zgłoszenie. Tym razem dotyczące uszkodzenia ciała mężczyzny. Tym razem do zdarzenia doszło na osiedlu „Piaski”. Z przekazanych informacji wynikało, że do idącego ulicą 67-latka podszedł młody mężczyzna, który poprosił go o ogień, po czym zaproponował wspólne wypicie alkoholu. Gdy ten odmówił, mężczyzna uderzył 67-latka w głowę butelką. Na miejsce zdarzenia natychmiast wysłane zostały policyjne patrole. Funkcjonariusze, jadąc ulicą Sienkiewicza zauważyli mężczyznę, którego wygląd odpowiadał rysopisowi podejrzanemu o rozbój na osiedlu Piasta. Policjanci zareagowali błyskawicznie i zatrzymali mężczyznę. Jak się okazało przypuszczenia mundurowych potwierdziły się. Przy 23-latku funkcjonariusze znaleźli perfumy i e-papierosa należące do ofiary rozboju. Już po chwili okazało się, że mężczyzna ten dokonał także pobicia 67-latka. 23-latek dalszą część nocy spędził w policyjnym areszcie. Jutro mężczyźnie przedstawione zostaną zarzuty, a jego dalszym losem zajmie się sąd.

Previous Zaginiona Dorota Szymulewska
Next Zatrzymanie za spowodowanie eksplozji w pasażu handlowym

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Bielscy policjanci kontrolują rejony wodne

Bielscy policjanci wraz z przedstawicielami straży rybackiej systematycznie biorą udział w działaniach mających na celu zwalczanie kłusownictwa wodnego. Funkcjonariusze przypominają również amatorom wędkarstwa o przestrzeganiu przepisów Ustawy o rybactwie śródlądowym.

Wiadomości 0 Comments

PODLASKIE OBCHODY NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI 2017

W Suwałkach odbyły się obchody związane z upamiętnieniem 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W uroczystościach udział wziął Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński, Komendant Wojewódzki

Wiadomości 0 Comments

Oszust z „rodziny królewskiej” w rękach policji

Funkcjonariusze z białostockiej „czwórki” zatrzymali 57-latka podejrzanego o oszustwa finansowe. Mężczyzna przedstawiał się m.in. za wychowanka królewskiej rodziny czy twórcę wojskowej jednostki specjalnej. Mieszkaniec powiatu białostockiego, pod pretekstem rozwiązania problemów

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!