23-latek zatrzymany w związku z rozbojem i uszkodzeniem ciała

23-latek zatrzymany w związku z rozbojem i uszkodzeniem ciała

Policjanci z białostockiej patrolówki zatrzymali mężczyznę w związku z rozbojem i uszkodzeniem ciała. Podejrzewany o te przestępstwa mężczyzna dokonał rozboju na 17-latku, z kolei drugą swoją ofiarę 67-latka uderzył butelką w głowę. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Jutro zostaną mu przedstawione zarzuty, a jego dalszym losem zajmie się sąd.

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, minionej nocy, otrzymał zgłoszenie dotyczące rozboju do którego doszło na osiedlu Piasta. Z uzyskanych informacji wynikało, że napastnik najpierw pobił 17-latka, a następnie ukradł mu portfel z dokumentami, perfumy oraz e-papierosa. Na miejsce zdarzenia natychmiast zostali skierowani policjanci. Jednocześnie wstępny rysopis napastnika trafił do pozostałych patroli pełniących służbę na terenie miasta. Po krótkim czasie dyżurny miejski otrzymał kolejne zgłoszenie. Tym razem dotyczące uszkodzenia ciała mężczyzny. Tym razem do zdarzenia doszło na osiedlu „Piaski”. Z przekazanych informacji wynikało, że do idącego ulicą 67-latka podszedł młody mężczyzna, który poprosił go o ogień, po czym zaproponował wspólne wypicie alkoholu. Gdy ten odmówił, mężczyzna uderzył 67-latka w głowę butelką. Na miejsce zdarzenia natychmiast wysłane zostały policyjne patrole. Funkcjonariusze, jadąc ulicą Sienkiewicza zauważyli mężczyznę, którego wygląd odpowiadał rysopisowi podejrzanemu o rozbój na osiedlu Piasta. Policjanci zareagowali błyskawicznie i zatrzymali mężczyznę. Jak się okazało przypuszczenia mundurowych potwierdziły się. Przy 23-latku funkcjonariusze znaleźli perfumy i e-papierosa należące do ofiary rozboju. Już po chwili okazało się, że mężczyzna ten dokonał także pobicia 67-latka. 23-latek dalszą część nocy spędził w policyjnym areszcie. Jutro mężczyźnie przedstawione zostaną zarzuty, a jego dalszym losem zajmie się sąd.

Previous Zaginiona Dorota Szymulewska
Next Zatrzymanie za spowodowanie eksplozji w pasażu handlowym

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

BIAŁOSTOCCY POLICJANCI ODNALEŹLI ZAGINIONĄ 88-LATKĘ

Policjanci białostockiej patrolówki, dzięki pomocy pracowników miejskiego monitoringu, odnaleźli w nocy zaginioną mieszkankę Augustowa. Już po niespełna 3 godzinach od momentu zgłoszenia zaginięcia seniorki, funkcjonariusze zauważyli kobietę w centrum miasta.

Wiadomości 0 Comments

SZKOLENIE Z PIERWSZEJ POMOCY DLA BIAŁOSTOCKICH DYŻURNYCH

Białostoccy dyżurni wczoraj szkolili się z algorytmów ratowania ludzkiego życia. To oni często, jako pierwsi, instruują zgłaszających przez telefon, jak skutecznie udzielić pierwszej pomocy. Policyjni dyżurni to funkcjonariusze pierwszego kontaktu.

Wiadomości 0 Comments

Białostoccy policjanci uratowali dziecko

Policjanci z białostockiej „czwórki” wybili szybę i uwolnili 18-miesięczne dziecko uwięzione w rozgrzanym pojeździe, a następnie przekazali je pod opiekę matce. Drzwi pojazdu zatrzasnęły się, szyby były pozamykane, gdy na

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!