32-latka zatrzymana za nielegalną bimbrownię

32-latka zatrzymana za nielegalną bimbrownię

Policjanci z Gródka zatrzymali 32-latkę. W domu kobiety funkcjonariusze zabezpieczyli działającą linię produkcyjną oraz 87 litrów gotowego alkoholu. Teraz dalszym losem kobiety zajmie się sąd. Grozi jej kara do roku pozbawienia wolności.

Policjanci z Posterunku w Gródku wczoraj o godzinie 18.30 weszli do jednego z domów w gminie Gródek. Według uzyskanych przez nich informacji miała tam znajdować się bimbrownia. Przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziły się i po przeszukaniu pomieszczeń mundurowi ujawnili nielegalną, własnoręcznie zamontowaną linię produkcyjną do wyrobu alkoholu etylowego oraz 87 butelek gotowego alkoholu w butelkach typu pet. Funkcjonariusze zatrzymali 32-letnią właścicielkę domu, która przyznała się do prowadzenia nielegalnej bimbrowni. Teraz dalszym losem kobiety zajmie się sąd. Za naruszenie przepisów ustawy o wyrobie alkoholu etylowego i wytwarzaniu wyrobów tytoniowych grozi jej kara do roku pozbawienia wolności.

źródło – KMP w Białymstoku

Previous 49-latek sam chciał wymierzyć sprawiedliwość – został zatrzymany
Next Policjanci zatrzymali pijanych rodziców

Może to Ci się spodoba

Białystok na Sygnale 0 Comments

POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM ZA POBICIE – ZATRZYMANY Z NARKOTYKAMI

Suwalscy kryminalni zatrzymali mężczyznę poszukiwanego od dwóch miesięcy listem gończym. Dodatkowo 25- latek posiadał przy sobie amfetaminę. Suwalczanin usłyszał już zarzut, do którego się przyznał. Najbliższy czas spędzi za kratami.

Białystok na Sygnale 0 Comments

ZATRZYMANY W ZWIĄZKU Z WŁAMANIEM

Suwalscy kryminalni ustalili i zatrzymali podejrzanego o włamanie do jednego z lokali gastronomicznych w Suwałkach. Okazał się nim 33-letni suwalczanin. Mężczyzna usłyszał już zarzut, do którego się przyznał. Teraz za swój czyn

Białystok na Sygnale 0 Comments

DZIĘKI SZYBKIEJ I SPRAWNEJ AKCJI BIAŁOSTOCKICH POLICJANTÓW UDAŁO SIĘ ZAPOBIEC TRAGEDII

Policjanci uratowali 17-latka, który chciał odebrać sobie życie. Dzięki szybkiej oraz właściwej reakcji funkcjonariuszy nie doszło do tragedii. Zdesperowany młody mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy. Dyżurny białostockiej komendy, wczoraj po

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź