32-latka zatrzymana za nielegalną bimbrownię

32-latka zatrzymana za nielegalną bimbrownię

Policjanci z Gródka zatrzymali 32-latkę. W domu kobiety funkcjonariusze zabezpieczyli działającą linię produkcyjną oraz 87 litrów gotowego alkoholu. Teraz dalszym losem kobiety zajmie się sąd. Grozi jej kara do roku pozbawienia wolności.

Policjanci z Posterunku w Gródku wczoraj o godzinie 18.30 weszli do jednego z domów w gminie Gródek. Według uzyskanych przez nich informacji miała tam znajdować się bimbrownia. Przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziły się i po przeszukaniu pomieszczeń mundurowi ujawnili nielegalną, własnoręcznie zamontowaną linię produkcyjną do wyrobu alkoholu etylowego oraz 87 butelek gotowego alkoholu w butelkach typu pet. Funkcjonariusze zatrzymali 32-letnią właścicielkę domu, która przyznała się do prowadzenia nielegalnej bimbrowni. Teraz dalszym losem kobiety zajmie się sąd. Za naruszenie przepisów ustawy o wyrobie alkoholu etylowego i wytwarzaniu wyrobów tytoniowych grozi jej kara do roku pozbawienia wolności.

źródło – KMP w Białymstoku

Previous 49-latek sam chciał wymierzyć sprawiedliwość – został zatrzymany
Next Policjanci zatrzymali pijanych rodziców

Może to Ci się spodoba

Białystok na Sygnale 0 Comments

7 zatrzymanych pseudokibiców

7 zatrzymanych pseudokibiców sympatyzujących z fanami drużyny gości, zabezpieczone niebezpieczne przedmioty i materiały pirotechniczne oraz 19 nietrzeźwych, którzy nie zostali wpuszczeni na imprezę masową – to podsumowanie sobotniego meczu, który

Białystok na Sygnale 0 Comments

KOLEJNA PLANTACJA KONOPI ZLIKWIDOWANA PRZEZ BIAŁOSTOCKICH POLICJANTÓW

Białostoccy policjanci z pionu narkotykowego po raz kolejny ujawnili i zlikwidowali nielegalną uprawę marihuany. Tym razem funkcjonariusze wkroczyli na plantację znajdującą się na terenie gminy Zabłudów. Na gorącym uczynku zatrzymanych

Białystok na Sygnale 0 Comments

POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM ZA POBICIE – ZATRZYMANY Z NARKOTYKAMI

Suwalscy kryminalni zatrzymali mężczyznę poszukiwanego od dwóch miesięcy listem gończym. Dodatkowo 25- latek posiadał przy sobie amfetaminę. Suwalczanin usłyszał już zarzut, do którego się przyznał. Najbliższy czas spędzi za kratami.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź