4 Fakty o laserowym usuwaniu włosów

4 Fakty o laserowym usuwaniu włosów

Aby pozbyć się niechcianych włosów, czasami przechodzimy do golenia, woskowania, a nawet nawlekania, aby wykonać tę pracę. Niestety, stanowią one jedynie tymczasowe rozwiązanie problemu i powodują odrastanie włosów w krótkim czasie. Laserowe usuwanie owłosienia jest szybką i prawie bezbolesną metodą usuwania włosów. Zapewnia ona długotrwałe i trwałe rezultaty.

Laserowe usuwanie owłosienia jest wykonywane przez licencjonowanego specjalistę, który używa urządzenia, które wysyła wysokoenergetyczną wiązkę światła do mieszków włosowych, aby je zniszczyć.

Jakie obszary ciała można leczyć?

Laserowe usuwanie owłosienia może być wykonywane na prawie każdej części ciała. Obszary takie jak nogi, bikini, ramiona, twarz, górne wargi, podbródek i pachy to niektóre z części ciała, na których wcześniej wykonuje się laserowe usuwanie owłosienia.

Kiedy zaczynają się pojawiać wyniki?

Laserowe usuwanie owłosienia jest szybkim i skutecznym sposobem na osiągnięcie trwałego usunięcia owłosienia. Wyniki zwykle zaczynają się pojawiać już po trzech zabiegach.

Unikaj światła słonecznego na swojej skórze przed rozpoczęciem zabiegu

Stosować filtr przeciwsłoneczny co najmniej dwa tygodnie przed zabiegiem. Jeśli miałaś kontakt ze słońcem i nie używałaś/eś filtra przeciwsłonecznego, upewnij się, że poinformowałaś/eś o tym swoją kosmetyczkę.

Chroń swoją skórę po zabiegu

Upewnij się, że chronisz swoją świeżo zaimpregnowaną skórę, nakładając codziennie krem z filtrem przeciwsłonecznym. Ponieważ skóra jest bardziej wrażliwa po zabiegu, zaleca się stosowanie filtrów przeciwsłonecznych, aby zapobiec wystąpieniu jakichkolwiek problemów.

Więcej na http://wushu-chinwoo.pl/

Previous Ekologiczne wskazówki dotyczące miejsca pracy
Next Dieta skierowana na budowę masy mięśniowej

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Krok milowy w leczeniu chorych na zaawansowanego raka płuca

Onkolodzy obwieszczają przełom w leczeniu chorych na niedrobnokomórkowego raka płuca, który odpowiada za 85 proc. zachorowań na nowotwór płuca. Badania kliniczne wykazały, że atezolizumab – nowa cząsteczka, która pobudza do działania

Life&Style 0 Comments

Najciekawsze zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej

Stomatologia estetyczna jeszcze nigdy nie cieszyła się tak dużą popularnością, jak ma to miejsce obecne. Co więcej, liczba osób, które mają odwagę niezbędną do tego, aby realizować marzenie o pięknym

Life&Style 0 Comments

65 proc. małych dzieci będzie pracowało w zawodach obecnie nieistniejących

Obok języków obcych to język kodowania jest przyszłością dzieci – przekonuje Jacek Borek, dyrektor zarządzający Accenture Technology w Polsce. Ekspert zaznacza, że od najmłodszych lat powinniśmy zachęcać dzieci do rozwijania umiejętności

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź