Dwa miesiące aresztu za nękanie sąsiadów

Dwa miesiące aresztu za nękanie sąsiadów

Suwalscy policjanci zatrzymali 29-latkę podejrzaną o uporczywe nękanie swoich sąsiadów. Kobieta wysyłała im liczne listy, wrzucała na ich posesję różnego rodzaju przedmioty. W piątek, podejrzana usłyszała dwa zarzuty. Decyzją sądu najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.

W czwartek, suwalscy policjanci zatrzymali kobietę podejrzaną o stalking. Z ustaleń mundurowych wynikało, że pokrzywdzeni byli nękani przez swoją sąsiadkę już od kilku miesięcy. Kobieta przez niemal pół roku wysyłała do swoich sąsiadów liczne listy, których treść wzbudzała w nich poczucie zagrożenia, a od początku lutego zaczęła wrzucać na ich posesję różnego rodzaju przedmioty. Zaniepokojeni mieszkańcy Suwałk zaalarmowali o sytuacji policjantów, którzy zatrzymali kobietę. W piątek 29-latka usłyszała dwa zarzuty, a decyzją sądu najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.

Zgodnie z kodeksem karnym za uporczywe nękanie innej osoby, które wzbudza w niej poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Previous Usłyszeli zarzuty za posiadanie narkotyków
Next Zwalczanie transgenicznej przestępczości samochodowej

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Policjanci odnaleźli 18-latkę, która zabłądziła w lesie

Kilka godzin trwały poszukiwania 18-latki, która zabłądziła w lesie. Na szczęście, dzięki sprawnym działaniom białostockich policjantów, oraz ich znajomości terenu młoda kobieta została odnaleziona i cała i zdrowa wróciła do

Wiadomości 0 Comments

Zaginiona Barbara Biernacka

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji II w Białymstoku poszukują 42-letniej mieszkanki Białegostoku. Zaginiona w dniu 24 sierpnia 2018 roku, około godziny 8.00 wyszła z miejsca zamieszkania mówiąc, że idzie na zakupy.

Wiadomości 0 Comments

BIAŁOSTOCCY POLICJANCI PODSUMOWALI 2017 ROK

W Łapach odbyła się odprawa roczna Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku podsumowująca stan bezpieczeństwa na terenie powiatu białostockiego oraz efekty pracy funkcjonariuszy w minionym roku. Po naradzie służbowej nastąpiło przekazanie

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź