Dzielnicowi białostockiej „czwórki” na spotkaniu z seniorami

Dzielnicowi białostockiej „czwórki” na spotkaniu z seniorami

Białostoccy dzielnicowi spotkali się z seniorami w ramach obchodów Dnia Babci i Dnia Dziadka. Mundurowi przestrzegali przed oszustwami, poruszyli temat Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz poinformowali o sposobie korzystania z aplikacji Moja Komenda.

Dzielnicowi z Komisariatu Policji IV w Białymstoku spotkali się w ubiegłym tygodniu z seniorami w Przedszkolu Samorządowym Nr 81 w Białymstoku, którzy przybyli tam na uroczystości Dnia Babci i Dnia Dziadka. Mundurowi w trakcie spotkania omówili tematykę związaną z oszustwami, na jakie narażone są osoby starsze. Przedstawili sposoby działania oszustów i w jaki sposób mamy się zachować, aby nie stać się ich ofiarą. Podczas spotkań nie mogło zabraknąć również tematu Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Seniorzy dowiedzieli się, czym jest ta aplikacja oraz jak w praktyce z niej korzystać. Na zakończenie spotkania policjanci poinformowali o możliwości i sposobie korzystania z aplikacji mobilnej Moja Komenda, a następnie rozdali materiały profilaktyczno-edukacyjne dotyczące poruszanych wcześniej tematów.

 źródło – www.podlaska.policja.gov.pl*

Previous Kontrabanda w mieszkaniu
Next Białostockie działania „Bezpieczne ferie”

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

1 kwietnia projekt „Podlaskiego Uniwersytetu Dziecięcego” – zawitał do Hajnówki

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku wykorzystują każdą okazję do tego, by edukować najmłodszych w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Tym razem mundurowi spotkali się z

Wiadomości 0 Comments

Amator cudzej własności zatrzymany na gorącym uczynku przez białostockich mundurowych

Białostoccy policjanci w bezpośrednim pościgu zatrzymali mieszkańca województwa mazowieckiego. Mężczyzna próbował wypchnąć okno z jednego z mieszkań na osiedlu Sienkiewicza i w ten sposób dostać się do środka. Jak się

Wiadomości 0 Comments

Podlascy policjanci szkolą funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej

Możliwość nakładania mandatów karnych za niektóre wykroczenia drogowe, to nowe uprawnienia funkcjonariuszy Służby Celno – Skarbowej. Mundurowych tej formacji, z zakresu postępowania mandatowego i przepisów ruchu drogowego, szkolą podlascy policjanci.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź