FESTYN RODZINNY „BEZPIECZNE WAKACJE”

FESTYN RODZINNY „BEZPIECZNE WAKACJE”

Białostoccy policjanci przyłączyli się do obchodów Dni Białegostoku, które odbyły się w miniony weekend. W ośrodku Sportów Wodnych „Dojlidy” funkcjonariusze przypominali najmłodszym o zasadach bezpieczeństwa w czasie letniego wypoczynku. Dla dzieci były konkursy i nagrody oraz pokaz policyjnego sprzętu. Starszym uczestnikom uroczystości zaprezentowano aplikację Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku uczestniczyli w weekendowych obchodach Dni Białegostoku. Policjanci przy swoim stoisku profilaktycznym w minioną niedzielę, przypominali najmłodszym o bezpieczeństwie podczas wakacji, szczególnie dotyczącym wypoczynku nad wodą. Nie zabrakło też informacji o tym, jak bezpiecznie poruszać się po drogach, o bezpieczeństwie w kontaktach z nieznajomymi oraz informacji, dlaczego trzeba nosić odblaski. Nie mogło oczywiście zabraknąć tradycyjnego pokazu tresury psów czy też sprzętu służbowego, dzieci mogły wsiąść do policyjnego radiowozu, czy też na służbowy motocykl i zobaczyć, jak wyglądają urządzenia oraz przedmioty, które są wykorzystywane w codziennej służbie. Dla najmłodszych mundurowi przygotowali różne konkursy i zabawy dotyczące bezpieczeństwa i numerów alarmowych, w których można było wygrać wiele ciekawych nagród. Starszych uczestników imprezy zachęcano do korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, wskazując na przydatność tej aplikacji oraz łatwość jej obsługi.

Previous „TRZEŹWY PORANEK” W BIAŁYMSTOKU
Next Z MYŚLĄ O BEZPIECZEŃSTWIE

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

POLICJANCI NA RZECZ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, przy jednej z galerii handlowych, edukowali mieszkańców miasta na temat bezpiecznych zachowań na drodze. Spotkanie policjantów z mieszkańcami cieszyło się

Wiadomości 0 Comments

Podlascy policjanci szkolą funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej

Możliwość nakładania mandatów karnych za niektóre wykroczenia drogowe, to nowe uprawnienia funkcjonariuszy Służby Celno – Skarbowej. Mundurowych tej formacji, z zakresu postępowania mandatowego i przepisów ruchu drogowego, szkolą podlascy policjanci.

Wiadomości 0 Comments

Policjanci na rowerach zapobiegli tragedii

Dzięki właściwej oraz szybkiej reakcji policyjnego patrolu rowerowego uratowana została 20-latka, która chciała skoczyć z mostu. Kobieta trafiła pod opiekę lekarzy. Policjanci z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego Komedny Miejskiej Policji

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź