FESTYN RODZINNY „BEZPIECZNE WAKACJE”

FESTYN RODZINNY „BEZPIECZNE WAKACJE”

Białostoccy policjanci przyłączyli się do obchodów Dni Białegostoku, które odbyły się w miniony weekend. W ośrodku Sportów Wodnych „Dojlidy” funkcjonariusze przypominali najmłodszym o zasadach bezpieczeństwa w czasie letniego wypoczynku. Dla dzieci były konkursy i nagrody oraz pokaz policyjnego sprzętu. Starszym uczestnikom uroczystości zaprezentowano aplikację Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku uczestniczyli w weekendowych obchodach Dni Białegostoku. Policjanci przy swoim stoisku profilaktycznym w minioną niedzielę, przypominali najmłodszym o bezpieczeństwie podczas wakacji, szczególnie dotyczącym wypoczynku nad wodą. Nie zabrakło też informacji o tym, jak bezpiecznie poruszać się po drogach, o bezpieczeństwie w kontaktach z nieznajomymi oraz informacji, dlaczego trzeba nosić odblaski. Nie mogło oczywiście zabraknąć tradycyjnego pokazu tresury psów czy też sprzętu służbowego, dzieci mogły wsiąść do policyjnego radiowozu, czy też na służbowy motocykl i zobaczyć, jak wyglądają urządzenia oraz przedmioty, które są wykorzystywane w codziennej służbie. Dla najmłodszych mundurowi przygotowali różne konkursy i zabawy dotyczące bezpieczeństwa i numerów alarmowych, w których można było wygrać wiele ciekawych nagród. Starszych uczestników imprezy zachęcano do korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, wskazując na przydatność tej aplikacji oraz łatwość jej obsługi.

Previous „TRZEŹWY PORANEK” W BIAŁYMSTOKU
Next Z MYŚLĄ O BEZPIECZEŃSTWIE

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Odpowie za zniszczenie mienia

Policjanci z patrolówki zatrzymali sprawcę zniszczenia mienia. 28-latek z impetem uderzył kilkukrotnie pięścią w szybę wystawową lokalu wybijając ją. Z ranami rąk trafił do szpitala. Teraz za swój czyn odpowie

Wiadomości 0 Comments

Kobiety w służbie

Dziś w Klubie Garnizonowym 18 Pułku Rozpoznawczego w Białymstoku Panie, które na co dzień pracują w mundurze bądź na stanowiskach cywilnych, usłyszały mnóstwo ciepłych słów z okazji zbliżającego się Święta

Wiadomości 0 Comments

Siemiatyccy policjanci wygrali Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Siemiatycz

Turniej Halowy Piłki Nożnej dla drużyn niezrzeszonych o Puchar Burmistrza Siemiatycz rozegrano na hali widowiskowo-sportowej w Siemiatyczach. Najlepsi spośród 6 drużyn, które wzięły udział w turnieju okazali się siemiatyccy policjanci.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź