KRYMINALNI PRZEJĘLI AMFETAMINĘ

KRYMINALNI PRZEJĘLI AMFETAMINĘ

Działania suwalskich policjantów doprowadziły do zatrzymania dwóch mężczyzn, którzy posiadali znaczną ilość narkotyków. Z przejętej przez funkcjonariuszy amfetaminy, można byłoby przygotować ponad 7 tysięcy działek dealerskich. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi suwalczanom nawet do 10 lat więzienia.

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w  Suwałakch ustalili, że 39-letni suwalczanin może posiadać znaczne ilości narkotyków. Informacje policjantów potwierdziły się. W miniony poniedziałek wieczorem, mundurowi zatrzymali mężczyznę na terenie miasta. Ujawniono i zabezpieczono przy nim ponad 7 gramów białego proszku. Z kolei w pomieszczeniach zajmowanych przez zatrzymanego, mundurowi ujawnili i zabezpieczyli jeszcze ponad pół kilograma białego proszku, a także niespełna dwa gramy suszu roślinnego. Po wstępnym sprawdzeniu zabezpieczonych substancji okazało się, że jest to amfetamina i marihuana.

Tego samego dnia, w Suwałkach, przy ul. Lityńskiego, funkcjonariusze zatrzymali do kontroli mercedesa. Funkcjonariusze w pojeździe ujawnili i zabezpieczyli prawie 7 gramów białego proszku. Z kolei w pomieszczeniach zajmowanych przez kierującego autem 40-latka ujawniono i zabezpieczono ponad 200 gramów białej substancji. Również i w tym przypadku badania wykazały, że jest to amfetamina. Z przejętego przez suwalskich kryminalnych narkotyku można byłoby przygotować ponad 7 tysięcy działek dilerskich.

Wczoraj zatrzymani usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających, a dzisiaj decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące.

Za popełnione przestępstwo grozi im nawet do 10 lat więzienia.

Previous NARKOTYKI W MIESZKANIU 23-LATKA
Next Praca na Podlasiu czeka – ponad 1/3 firm będzie zatrudniać!

Może to Ci się spodoba

Białystok na Sygnale 0 Comments

KONTRABANDA W MIESZKANIU 59-LATKI

Ponad 2 tysiące paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy ujawnili i zabezpieczyli suwalscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno – Skarbowego. Nielegalny towar znajdował się w jednym z mieszkań

Białystok na Sygnale 0 Comments

Narkotyki w mieszkaniu 18-latka

Policjanci z Łomży w jednym z mieszkań na terenie miasta ujawnili blisko 50 gramów marihuany. 18-latek podejrzany o posiadanie środków odurzających usłyszał już zarzut. Teraz jego sprawą zajmie się sąd.

Białystok na Sygnale 0 Comments

Zlikwidowana bimbrownia

Aparatura do produkcji bimbru oraz ponad 370 litrów nielegalnego alkoholu wpadło w ręce policjantów z Krynek. Zlikwidowaną bimbrownię prowadził mieszkaniec gminy Gródek. Zatrzymany na miejscu 60–latek odpowie za nielegalny wyrób

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź