Miał być poszukiwany, była marihuana

Miał być poszukiwany, była marihuana

Policjanci z Białegostoku zatrzymali 61-letniego mieszkańca miasta, u którego w mieszkaniu znaleźli blisko 25 gramów marihuany oraz przedmioty mogące służyć do jej produkcji. Teraz o dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd.

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku wczoraj około godziny 14.00 wkroczyli do jednego z domów na osiedlu Starosielce. Z ustaleń mundurowych wynikało, że może tam przebywać osoba poszukiwana. Jednak po wejściu do mieszkania 61-latka informacja ta się nie potwierdziła i nikogo takiego tam nie było. Jednak uwagę mundurowych zwrócił wyczuwalny w lokalu silny i charakterystyczny zapach. Po sprawdzeniu mieszkania podejrzenia funkcjonariuszy się potwierdziły. W jednym z pomieszczeń policjanci znaleźli susz roślinny, który po zbadaniu narkotesterem okazał się marihuaną, oraz przedmioty mogące służyć do jej produkcji. Łącznie mundurowi zabezpieczyli blisko 25 gramów tego narkotyku oraz lampy wykorzystywane najprawdopodobniej przy jego uprawie, wagę, nasiona i sadzonkę konopi. 61-latek został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

źródło – KMP w Białymstoku

Previous Policja o cyberprzestępczości i Mapie Zagrożeń w bielskich szkołach
Next Areszt dla 40-latka za rozboje

Może to Ci się spodoba

Białystok na Sygnale 0 Comments

Narkotyki w mieszkaniu 18-latka

Policjanci z Łomży w jednym z mieszkań na terenie miasta ujawnili blisko 50 gramów marihuany. 18-latek podejrzany o posiadanie środków odurzających usłyszał już zarzut. Teraz jego sprawą zajmie się sąd.

Białystok na Sygnale 0 Comments

KONTRABANDA W MIESZKANIU 59-LATKI

Ponad 2 tysiące paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy ujawnili i zabezpieczyli suwalscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno – Skarbowego. Nielegalny towar znajdował się w jednym z mieszkań

Białystok na Sygnale 0 Comments

Policjanci zatrzymali księgową z zakładu pogrzebowego

Białostoccy policjanci zatrzymali 34-latkę. Z ustaleń mundurowych wynika, że kobieta pracując w jednym z zakładów pogrzebowych w Białymstoku przywłaszczyła około 30 tysięcy złotych, fałszowała podpisy i niszczyła dokumentację. Teraz jej

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź