Najlepsze lokalizatory telefoniczne w 2018 roku

Najlepsze lokalizatory telefoniczne w 2018 roku

Rynek lokalizatorów telefonicznych z każdym rokiem rośnie bardzo dynamicznie, co roku powstają bowiem nowe lokalizatory będące tym samym konkurencją dla już istniejących. Udało nam się bowiem wyjść już z wczesnej fazy jego rozwoju, w której spora część proponowanych na rynku aplikacji i narzędzi była po prostu nieskuteczna i wreszcie możemy mówić o rynku dojrzałym i skutecznym w kwestii dokładnej lokalizacji. Rynku dojrzałym, czyli takim, gdzie jakość jest gwarantowana i poszczególne oferty można rozpatrywać pod względem wygody czy dodatkowej funkcjonalności. 

Ranking wszystkich metod lokalizacji

Podkreślmy we wstępie do tego rankingu, że jest to nie tyle ranking lokalizatorów GPS, co ranking narzędzi lokalizujących w ogóle. Lokalizacja za pomocą GPS jest bowiem bardzo istotna, ale… Przede wszystkim, lokalizacja metodą GPS ma swoje bardzo poważne ograniczenia i wystarczy wejść do budynku, by wiele telefonów nie dało się zlokalizować. Po drugie, dokładność gps jest często dość ograniczona i znacznie lepiej jest skorzystać z którejś z alternatywnych metod lokalizacji, a jeszcze lepiej – wykorzystać kilka metod równocześnie w celu uzyskania możliwie dokładnego i pewnego wyniku. Wszystkie przedstawione w rankingu narzędzia są narzędziami zintegrowanymi, co oznacza, że w swoim działaniu wykorzystują co najmniej GPS, stacje przekaźnikowe oraz wifi w celu ustalenia lepszego rezultatu.

Miejsce 3: Ikol X

Wysokie miejsce tej aplikacji związane jest w zasadzie tylko z jednym czynnikiem: mocną akcją marketingową. Program bardzo szybko zdobył dużą popularność w Google Play, co oznacza, że jest nieźle przetestowany na dużej ilości urządzeń, a jest to ważne.

Miejsce 2: gdziejestdziecko.pl

Aplikacja, za którą stoi witryna gdziejestdziecko.pl, zajmuje drugie miejsce na podium dzięki wygodzie korzystania z niej. Za jej pomocą można łatwo, szybko i bez obciążania samego urządzenia znaleźć telefon dziecka czy seniora, dzięki czemu można być spokojnym o ich sytuację.

Miejsce 1: i-mobi.pl

Aplikacja serwisu i-mobi.pl zdecydowanie wygrywa ranking ze względu na największe możliwości oferowane przez ten mały kombajn. Jest to zarówno narzędzie do lokalizowania osób bliskich, jak również potężne narzędzie dla firm, ponieważ pozwala dodać równocześnie aż 100 numerów do śledzenia. Można dokładnie sprawdzać, co robią pracownicy i podglądać ich komunikację z klientami tak, by mógł ją w locie podjąć inny pracownik. Historia sms i połączeń? Nie ma najmniejszego problemu. A wszystko to w przystępnym opakowaniu. Więcej dowiesz się na http://rankinglokalizatorow.pl/

Previous 12 osób zatrzymanych podczas akcji "Poszukiwany"
Next Szedł drogą z pistoletem maszynowym

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Pomogli rodzącej kobiecie

Policjanci i strażacy pracujący przy zdarzeniu drogowym na DK 61, pomogli rodzącej kobiecie. I chociaż na dojazd do szpitala było już za późno, policjanci wezwali karetkę pogotowia, zorganizowali odpowiednio miejsce

Wiadomości 0 Comments

BIAŁOSTOCCY POLICJANCI ODNALEŹLI ZAGINIONĄ 88-LATKĘ

Policjanci białostockiej patrolówki, dzięki pomocy pracowników miejskiego monitoringu, odnaleźli w nocy zaginioną mieszkankę Augustowa. Już po niespełna 3 godzinach od momentu zgłoszenia zaginięcia seniorki, funkcjonariusze zauważyli kobietę w centrum miasta.

Wiadomości 0 Comments

BIAŁOSTOCKA POLICJANTKA NA MEDAL

Funkcjonariuszka, starszy posterunkowy Izabela Kłosowska, na co dzień jest policjantką białostockiej patrolówki. Poza służbą jej pasją jest kolarstwo, w którym zdobywa szereg medali. W sierpniu i we wrześniu stanęła na

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!