O oprawkach Ray Ban

O oprawkach Ray Ban

Okulary Ray Ban to synonim elegancji i dobrego smaku. Na ulicach światowych stolic modele przeciwsłoneczne zagościły już na stałe. Grono fanów na całym świecie zyskał model Aviator. Kiedyś okulary te były noszone przede wszystkim przez pilotów – stąd wzięła się ich nazwa. Dzisiaj są to jedne z najczęściej wybieranych typów oprawek. Kochają je zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Jeśli weźmiemy pod uwagę okulary korekcyjne, to okazuje się, że marka Ray Ban także w tej kategorii cieszy się dużą popularnością.

Jak zaczęła się historia marki Ray Ban?

Wspomniany wyżej model Aviator był pierwszym modelem marki. Został stworzony w roku 1937 przez założycieli marki z przeznaczeniem dla amerykańskich pilotów samolotów wojskowych. Kultowy już dzisiaj model okularów Ray Ban Wayafarer został zaprojektowany przez Raymona Stegemana dopiero w roku 1952. Model ten bardzo szybko stał się popularny na całym świecie. Szczególnie model ten upodobały sobie ówczesne gwiazdy amerykańskiego kina. Marka Ray Ban kojarzona jest z materiałami bardzo wysokiej jakości oraz z unikalnym, ponadczasowym dizajnem, który pasuje każdemu bez względu na to, jaki typ urody reprezentuje. Dzięki temu, że powstała kolekcja korekcyjnych oprawek Ray Ban, osoby noszące okulary mogą nosić je już nie tylko w słoneczne dni. Wszystkie najmodniejsze modele znajdziesz w naszym salonie Okularove.

Wybrany przez Ciebie model dopasujemy tak, aby spełnił wszystkie Twoje oczekiwania. Korekcyjne okulary marku Ray Ban Kolekcja dla osób, które noszą okulary korekcyjne została stworzona w 2003 roku. Bardzo szybko okulary te okazały się sprzedażowym hitem. Oryginalny styl i komfort w codziennym użytkowaniu to cechy, którymi wyróżniają się oprawki z logo Ray Ban. Komfort użytkowania szczególnie docenią osoby, które z okularów korekcyjnych muszą korzystać przez cały dzień. W naszym salonie dostępnych jest wiele modeli.

Są wśród nich między innymi modele, które zostały wykonane z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego, włókna węglowego lub metalu. Produkty marki tworzone z troską o najmniejszy detal, dzięki czemu klienci mogą cieszyć się komfortowymi oprawkami. Oprawki Ray Ban wykonane są niezwykle starannie, posłużą naprawdę bardzo długo. Istnieje możliwość wstawienia do wszystkich modeli, które oferujemy wstawienia szkieł progresywnych.

Najbardziej popularne modele okularów marki Ray Ban

Model Ray Ban BR2140 Oryginal Wayfarer należy do modeli, które wybierane są wyjątkowo często. Oryginalny i jednocześnie ponadczasowy wzór oprawek jest odpowiedni do każdego kształtu twarzy. Jest to model chętnie wybierany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Model ten dostępny jest w dwóch odcieniach. Kolory soczewek klienci mogą wybrać sami. Hitem sprzedażowym są także okulary Ray Ban Aviator TB 3044. Model ten powstał ponad 30 lat temu i nadal nic w nim nie zostało zmienione. Kiedyś nosili je tylko mężczyźni, dzisiaj kochają je także kobiety. W okularach typu Aviator najbardziej korzystnie wyglądają osoby, które mają smukłe rysy twarzy.

Previous Jak znaleźć odpowiednią agencję HR dla Ciebie?
Next Dlaczego warto skorzystać z usług Agencji Rekrutacyjnej?

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Sportowe akcesoria do smartfonów

Współcześnie twój telefon jest wszędzie ze sobą – to biuro, odtwarzacz muzyki i mapa, która pomoże ci odnaleźć się w podróży. Wielu z nas wykorzystuje smartfona do uprawiania sportu. Akcesoria

Life&Style 0 Comments

65 proc. małych dzieci będzie pracowało w zawodach obecnie nieistniejących

Obok języków obcych to język kodowania jest przyszłością dzieci – przekonuje Jacek Borek, dyrektor zarządzający Accenture Technology w Polsce. Ekspert zaznacza, że od najmłodszych lat powinniśmy zachęcać dzieci do rozwijania umiejętności

Life&Style 0 Comments

Przewodnik po metalach szlachetnych dla początkujących

Złoto i srebro są uznawane za cenne metale i od dawna pożądane. Nawet dziś metale szlachetne mają swoje miejsce w bogatym portfelu inwestorów. Ale który metal szlachetny jest najlepszy do

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź