ODPOWIEDZĄ ZA POBICIE

ODPOWIEDZĄ ZA POBICIE

Białostoccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie, do którego doszło przed jednym ze sklepów na osiedlu Nowe Miasto. 20 i 22-latek usłyszeli już zarzuty. Teraz dalszym losem mężczyzn zajmie się sąd.

Kryminalni z białostockiej „czwórki” zatrzymali w piątek dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie 21-latka. Do zdarzenia doszło kilka dni wcześniej, przed jednym ze sklepów na osiedlu Nowe Miasto. Agresorzy kopali mężczyznę po całym ciele. Bili go również po twarzy, po czym oddalili się w nieznanym kierunku. Dzięki wnikliwej pracy policjantów zostali zatrzymani. Podejrzanymi o pobicie okazali się 20 i 22-latek. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Teraz dalszym ich losem zajmie się sąd.

Previous SPRAWCY KRADZIEŻY - ZATRZYMANI
Next Urządzenia biurowe: niszczarka

Może to Ci się spodoba

Białystok na Sygnale 0 Comments

Zaginął 66-letni białostoczanin

Policjanci z III białostockiego komisariatu Policji poszukują zaginionego 66-letniego mieszkańca miasta. Zaginiony 23 lutego 2017 roku wyszedł z mieszkania przy ulicy Popiełuszki i do chwili obecnej nie powrócił do domu,

Białystok na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ZLIKWIDOWALI DWIE PLANTACJE MARIHUANY

Białostoccy i sokólscy policjanci zlikwidowali dwie nielegalne uprawy marihuany. Zatrzymani, 26-latek oraz jego 2 lata młodszy kolega, przyznali się do uprawy 49 krzaków konopi. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą przed

Białystok na Sygnale 0 Comments

Miał być poszukiwany, była marihuana

Policjanci z Białegostoku zatrzymali 61-letniego mieszkańca miasta, u którego w mieszkaniu znaleźli blisko 25 gramów marihuany oraz przedmioty mogące służyć do jej produkcji. Teraz o dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź