ODPOWIEDZĄ ZA POBICIE

ODPOWIEDZĄ ZA POBICIE

Białostoccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie, do którego doszło przed jednym ze sklepów na osiedlu Nowe Miasto. 20 i 22-latek usłyszeli już zarzuty. Teraz dalszym losem mężczyzn zajmie się sąd.

Kryminalni z białostockiej „czwórki” zatrzymali w piątek dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie 21-latka. Do zdarzenia doszło kilka dni wcześniej, przed jednym ze sklepów na osiedlu Nowe Miasto. Agresorzy kopali mężczyznę po całym ciele. Bili go również po twarzy, po czym oddalili się w nieznanym kierunku. Dzięki wnikliwej pracy policjantów zostali zatrzymani. Podejrzanymi o pobicie okazali się 20 i 22-latek. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Teraz dalszym ich losem zajmie się sąd.

Previous SPRAWCY KRADZIEŻY - ZATRZYMANI
Next Urządzenia biurowe: niszczarka

Może to Ci się spodoba

Białystok na Sygnale 0 Comments

KONTRABANDA W MIESZKANIU 60-LATKI

Białostoccy policjanci w jednym z mieszkań na osiedlu Zielone Wzgórza ujawnili 836 sztuk paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Teraz 60-letnia właścicielka kontrabandy za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Białystok na Sygnale 0 Comments

POŚCIG ULICAMI BIAŁEGOSTOKU ZA PIJANYM KIEROWCĄ

Białostoccy policjanci zatrzymali pijanego kierowcę, który urządził sobie rajd ulicami miasta. 27-latek uciekając od mundurowych uszkodził również dwa radiowozy. Zatrzymany po kilkunastu minutach pościgu mężczyzna miał ponad 1,8 promila alkoholu

Białystok na Sygnale 0 Comments

Tirem za szybko i z promilami

Policjanci z Białegostoku zatrzymali kierowcę ciężarówki, który przekroczył dozwoloną prędkość. Okazało się, że mężczyzna był dodatkowo mocno pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 2,7 promila alkoholu. 34-letni obywatel Białorusi

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź