Podejrzani o kradzież paliwa – zatrzymani

Podejrzani o kradzież paliwa – zatrzymani

Mundurowi z białostockiej drogówki zatrzymali dwie osoby podejrzane o kradzież paliwa z jednej ze stacji, na terenie gminy Tykocin. Jak się okazało, samochód którym podróżowała para Estończyków był również kradziony. 21-latka oraz 38-latek trafili do policyjnego aresztu. Wczoraj przedstawiono im zarzuty. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą przed sądem.

Dyżurny białostockiej komendy, w minioną sobotę tuż po południu, został powiadomiony o kradzieży paliwa, do której doszło na jednej ze stacji w gminie Tykocin. Z relacji zgłaszającego wynikało, że pod dystrybutor podjechało audi na zagranicznych numerach rejestracyjnych. Kierowca zatankował samochód za blisko 400 złotych i odjechał nie płacąc za paliwo. Informacja ta natychmiast trafiła do patroli pełniących służbę. Już po kilku minutach mundurowi z białostockiej „drogówki” zauważyli poszukiwane audi na drodze S8, w miejscowości Porosły. Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali do kontroli pojazd za którego kierownicą siedziała 21-latka, z kolei pasażerem był 38-latek. To nie koniec historii. Kobieta poproszona przez mundurowych o okazanie dowodu tożsamości pokazała mundurowym dokument należący do innej osoby. Dodatkowo okazało się, że audi którym jechała para Estończyków figuruje, jako kradzione. 21-latka i 38-latek trafili do policyjnego aresztu. Wczoraj oboje usłyszeli zarzuty. Dziś o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

Previous Areszt za posiadanie znacznej ilości narkotyków
Next Odpowiedzą za usiłowanie kradzieży pieniędzy z kantoru

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Tymczasowo aresztowany za rozbój

Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku ustalili i zatrzymali trzech podejrzanych o rozbój. Do zdarzenia doszło pod koniec sierpnia, na terenie Białegostoku. Napastnicy zabrali poszkodowanemu 300 tysięcy złotych, wcześniej

Wiadomości 0 Comments

Siemiatyccy dzielnicowi rozmawiają o mapach zagrożeń

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Siemiatyczach spotykają się z mieszkańcami. W trakcie spotkań rozmawiają o bezpieczeństwie oraz propagują Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Siemiatyccy dzielnicowi odwiedzają mieszkańców na terenie powiatu.

Wiadomości 0 Comments

Odwiedź urząd skarbowy przez Internet

Z roku na rok coraz więcej osób płacących podatek dochodowy od osób fizycznych odwiedza urząd skarbowy za pośrednictwem Internetu. Ministerstwo Finansów intensywnie zachęca wszystkich podatników do korzystania z elektronicznego systemu

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!