POLICJANCI NA FESTYNIE W BIAŁYMSTOKU

POLICJANCI NA FESTYNIE W BIAŁYMSTOKU

Funkcjonariusze białostockiej prewencji i ruchu drogowego uczestniczyli w festynie organizowanym przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Białymstoku przy ulicy Białej 13. Mundurowi przypominali najmłodszym o zasadach bezpieczeństwa w czasie letniego wypoczynku, a także zorganizowali liczne konkursy z nagrodami.

Policjanci z Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku uczestniczyli w minioną środę w festynie organizowanym przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Białymstoku przy ulicy Białej 13. Funkcjonariusze przygotowali najmłodszym mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Policjanci zaprezentowali również najmłodszym uczestnikom festynu sprzęt służbowy, który wzbudził duże zainteresowanie. Mundurowi odpowiadali na liczne pytania dotyczące służby w Policji. Przygotowano różne konkursy i zabawy dotyczące bezpieczeństwa i numerów alarmowych, w których można było wygrać wiele ciekawych nagród. W trakcie festynu policjanci „zmierzyli się” z najmłodszymi w zabawie na przeciąganie liny. Warto wspomnieć, że podczas festynu wszyscy uczestnicy zostali wyposażeni w elementy odblaskowe.

Previous Z MYŚLĄ O BEZPIECZEŃSTWIE
Next PO ZAŻYCIU DOPALACZY 32-LATEK TRAFIŁ DO SZPITALA

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Korzystając z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa możesz uratować ludzkie życie

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to aplikacja dzięki, której ponad 1,1 mln ludzi podzieliło się z Policją swoimi spostrzeżeniami na temat zagrożeń występujących w miejscu ich zamieszkania, pracy, nauki czy wypoczynku.

Wiadomości 0 Comments

Białostockie spotkania z seniorami

Policjanci ruchu drogowego i prewencji w ostatnich dniach spotkali się z seniorami w Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Świerkowej oraz w Klubie Aktywnego Seniora przy ulicy Witosa w Białymstoku. Mundurowi

Wiadomości 0 Comments

TYMCZASOWY ARESZT DLA SPRAWCÓW ROZBOJU

Suwalscy policjanci zatrzymali trzech podejrzewanych o dokonanie rozboju na 19-latku. Napastnicy, grożac mężczyźnie przedmiotem przypominającym broń palną, ukradli z jego samochodu 220 złotych oraz dwie karty bankomatowe. Niespełna dobę od

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź