Policjanci zatrzymali 22-letniego białostoczanina, który usiłował włamać się do sklepu spożywczego

Policjanci zatrzymali 22-letniego białostoczanina, który usiłował włamać się do sklepu spożywczego

Policjanci z miejskiej patrolówki zatrzymali 22-letniego białostoczanina, który próbował wybić szybę betonową kratką w jednym ze sklepów na osiedlu Nowe Miasto. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku w sobotę przed godziną 1.00 otrzymał informację, że nieznany mężczyzna usiłuje się włamać do jednego ze sklepów spożywczych na osiedlu Nowe Miasto. W związku z tym, że we wskazanym miejscu policjanci nikogo nie zastali, rozpoczęli penetrację terenu. Wkrótce przy pobliskiej kwiaciarni zauważyli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi podanemu przez zgłaszającego. Natychmiast go zatrzymali. Podejrzewanym okazał się 22-letni białostoczanin, który przyznał się do próby włamania do sklepu spożywczego. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, domniemany sprawca próbował dostać się do środka pomieszczenia uderzając w szybę drzwi betonową kratką. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za czyn, którego się dopuścił, będzie teraz odpowiadał przed sądem. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous Policjanci zatrzymali pijanych rodziców
Next 34-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków

Może to Ci się spodoba

Białystok na Sygnale 0 Comments

Działania „Bezpieczna Droga” w powiecie augustowskim

Mając na względzie bezpieczeństwo wyjeżdżających na zimowy wypoczynek, augustowscy policjanci prowadzili działania ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W miniony weekend augustowscy policjanci prowadzili wzmożone działania kontrolne „Bezpieczna droga”.

Białystok na Sygnale 0 Comments

63-latek odpowie za zabójstwo

Policjanci z komisariatu w Łapach zatrzymali 63-latka podejrzanego o zabójstwo. Mężczyzna usłyszał już zarzut i decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Do dyżurnego Komisariatu Policji w Łapach w

Białystok na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ZATRZYMALI 20-LATKÓW ZA USZKODZENIE WINDY I SAMOCHODÓW

Białostoccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o uszkodzenie mienia. 20-latkowie na osiedlu Bojary uszkodzili kabinę windy w jednym z bloków, a także co najmniej 9 pojazdów zaparkowanych w tym rejonie.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź