Policjanci zatrzymali podejrzanych o rozbój

Policjanci zatrzymali podejrzanych o rozbój

Suwalscy policjanci zatrzymali dwóch suwalczan podejrzanych o to, że pobili swoją ofiarę, a potem zabrali jej cztery kartony mleka. Młodzi mężczyźni przyznali się do popełnienia zarzucanego im czynu. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach w miniony czwartek, tuż przed godziną 21.00 poinformowany został o napadzie, do którego doszło w Suwałkach na Osiedlu Północ. Na miejsce zdarzenia natychmiast zostali skierowani mundurowi. W rozmowie z pokrzywdzonym funkcjonariusze ustalili, że zaatakowało go dwóch młodych mężczyzn, którzy wyzywali go, bili i żądali wydania pieniędzy. Pokrzywdzonemu udało się uciec i powiadomić Policję. Poinformował również, że napastnicy zabrali mu cztery kartony mleka, które chwilę wcześniej kupił w sklepie. Mundurowi rozpoczęli poszukiwania sprawców. Już po godzinie od zawiadomienia zatrzymali 25-latka i jego o 9 lat młodszego wspólnika, którzy odpowiadali rysopisom podanym przez pokrzywdzonego. Badanie stanu trzeźwości młodych suwalczan wykazało w ich organizmach po ponad 2 promile alkoholu. 25-latek noc spędził w policyjnym areszcie, a 16-latek został przewieziony do Policyjnej Izby Dziecka w Białymstoku. Starszy ze sprawców usłyszał już zarzut rozboju, do którego się przyznał, a materiały dotyczące nieletniego zostaną przekazane do Wydziału Rodzinnego i Nieletnich Sądu Rejonowego w Suwałkach, który teraz zadecyduje o jego losie.

 

źródło – oficer prasowy KMP w Suwałkach

Previous Policjanci rozmawiają o bezpieczeństwie
Next Akcja „Motocykl” podlaskich policjantów

Może to Ci się spodoba

Białystok na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ZATRZYMALI NA GORĄCYM UCZYNKU SPRAWCÓW ROZBOJU

Policjanci z białostockiej patrolówki zatrzymali dwie osoby podejrzewane o rozbój na 70-latku poruszającym się na wózku inwalidzkim. Dzięki natychmiastowej reakcji mundurowych napastnicy trafili do policyjnego aresztu. Teraz ich dalszym losem

Białystok na Sygnale 0 Comments

Kolejny sukces podlaskich policjantów w zwalczaniu przestępczości narkotykowej

Podlascy policjanci zlikwidowali kolejną plantację konopi. W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli 69 dwumetrowych krzaków konopi i ponad 4,2 kilograma suszu tej rośliny. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków to około 200 tysięcy złotych.

Białystok na Sygnale 0 Comments

Zatrzymany poszukiwany z narkotykami

75 gramów amfetaminy oraz 31 gramów marihuany sokólscy policjanci ujawnili przy 19-latku, który był pasażerem osobówki skontrolowanej na krajowej „dziewiętnastce”. W mieszkaniu mężczyzny policjanci ujawnili kolejną porcję marihuany, wagi jubilerskie,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź