Poszukiwany 33-latek zdemolował aptekę – został zatrzymany na gorącym uczynku

Poszukiwany 33-latek zdemolował aptekę – został zatrzymany na gorącym uczynku

Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku zatrzymali mężczyznę, który zdemolował aptekę. Okazało się, że był poszukiwany i posiadał przy sobie narkotyki. Ponadto, w miejscu jego zamieszkania policjanci z białostockiej „trójki” zabezpieczyli ponad 100 gramów amfetaminy oraz uwaga – zatrzymali kolejną osobę poszukiwaną. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.

Dyżurny białostockiej komendy, w minioną środę, został zaalarmowany o mężczyźnie, który demoluje wnętrze jednej z aptek na osiedlu Słoneczny Stok. Pod wskazany adres natychmiast udali się policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku, którzy na miejscu interwencji zastali zgłaszającą. Z jej relacji wynikało, że po godzinie 8.00 do apteki wszedł mężczyzna, który podał farmaceutce kartkę z nazwą leku prosząc o jego sprzedaż. Po otrzymaniu informacji, że medykament jest na receptę człowiek ten wpadł w furię i zaczął demolować pomieszczenie apteki. Między innymi przewrócił on znajdujące się na ladzie szklane witryny oraz półki z lekami. Wystraszona zachowaniem mężczyzny kobieta zamknęła się na zapleczu apteki i powiadomiła o całym zdarzeniu Policję. W tym czasie agresor po bezskutecznej próbie otwarcia drzwi zaplecza, uciekł z miejsca zdarzenia. Po ustaleniu rysopisu mężczyzny policjanci bezzwłocznie rozpoczęli jego poszukiwania. W pewnym momencie, mundurowi przy jednym z bloków niedaleko apteki zauważyli mężczyznę, którego rysopis odpowiadał sprawcy. Policjanci natychmiast go zatrzymali. Podczas kontroli 33-latka mundurowi znaleźli przy nim szklaną lufkę z zawartością suszu roślinnego koloru zielonego. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana. Już chwilę później okazało się również, że mieszkaniec Białegostoku jest poszukiwany listami gończymi. W wyniku dalszych czynności, policjanci z Komisariatu Policji III w Białymstoku, tym razem miejscu zamieszkania 33-latka, zatrzymali dwie kobiety i mężczyznę. Okazało się, że 28-latka również była poszukiwana, natomiast przy jej rówieśniku mundurowi znaleźli blisko 20 gramów sproszkowanej substancji. Wstępne badanie narkotesterem potwierdziło, że jest to amfetamina. Ponadto, podczas przeszukania mieszkania policjanci zabezpieczyli ponad 80 gramów tej samej substancji, wagę elektroniczną i młynek. Wszyscy zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. 33-latek i jego 28-letni kolega w piątek usłyszeli zarzuty. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.

Previous Policjanci zatrzymali sprawców rozboju
Next Pomogli rodzącej kobiecie

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

12 osób zatrzymanych podczas akcji „Poszukiwany”

Podczas akcji „Poszukiwany” białostoccy policjanci zatrzymali 12 osób. Ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości chcieli uniknąć kary za jazdę po pijanemu, kradzież, kradzież z włamaniem, znęcanie się oraz za niezapłacenie grzywny.

Wiadomości 0 Comments

Smartfon fotograficzny

Przede wszystkim należy omówić kwestie techniczne. Oczywiście producenci smartfonów próbują co jakiś czas przedstawiać argumenty mówiące o tym, że ich produkty są najlepsze, to w przypadku jakości zdjęć najważniejsze znaczenie

Wiadomości 0 Comments

Trzeci sprawca pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia został zatrzymany

Kryminalni z trzeciego białostockiego komisariatu Policji zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o pobicie z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Jest to już trzecia osoba zatrzymana do tej sprawy. Dwaj koledzy 25-latka zostali zatrzymani tuż

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!