Poszukujemy 17-letniego mieszkańca Białegostoku

Poszukujemy 17-letniego mieszkańca Białegostoku

Funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku poszukują 17-letniego mieszkańca Białegostoku.

Poszukiwany 17-latek w dniu 4 listopada 2018 roku, około godziny 22:00 wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Poszukiwany to:

Dawid Dominik Chaniewski, lat 17

zamieszkały w Białymstoku

Nieletni ubrany był w kurtkę zimową koloru czarno- szarego, szarą koszulkę z krótkim rękawem, czarne spodnie dresowe, buty sportowe koloru czarnego.

Rysopis zaginionego:

Wzrost 180 cm. Szczupłej budowy ciała. Włosy: ciemne, proste, krótkie. Oczy: ciemne, brązowe. Znaki szczególne – posiada tatuaże: na obu rękach- grafika drzewa oraz karta AS oraz na nodze- wizerunek psa rasy pit bull.

Prosimy wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu o kontakt z Komendą Miejską Policji w Białymstoku pod numerem telefonu /85/670 21 96 bądź z najbliższą jednostką Policji dzwoniąc na numer alarmowy 112.

Previous Pijany, bez prawa jazdy spowodował wypadek drogowy
Next Odpowie za rozbój

Może to Ci się spodoba

Białystok na Sygnale 0 Comments

DOMOWA PLANTACJA MARIHUANY

Łapscy policjanci zatrzymali 30-latka, który w mieszkaniu uprawiał konopie inne niż włókniste. Mundurowi ujawnili i zabezpieczyli w sumie 3 krzaki narkotyku. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. O jego dalszym

Białystok na Sygnale 0 Comments

ZATRZYMANI ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

Policjanci z Augustowa zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie środków odurzających. Mężczyźni odpowiedzą przed sądem. W miniony piątek około godziny 23.00, w miejscowości Lipsk, kryminalni z Augustowa zauważyli stojącego na

Białystok na Sygnale 0 Comments

Akcja „Poszukiwany” w Białymstoku

Podczas akcji „Poszukiwany” białostoccy policjanci zatrzymali 8 osób. Ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości chcieli uniknąć kary za rozbój, kradzież, kradzież z włamaniem, znęcanie się oraz za niezapłacenie grzywny. Białostoccy policjanci

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź