Poszukujemy 17-letniego mieszkańca Białegostoku

Poszukujemy 17-letniego mieszkańca Białegostoku

Funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku poszukują 17-letniego mieszkańca Białegostoku.

Poszukiwany 17-latek w dniu 4 listopada 2018 roku, około godziny 22:00 wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Poszukiwany to:

Dawid Dominik Chaniewski, lat 17

zamieszkały w Białymstoku

Nieletni ubrany był w kurtkę zimową koloru czarno- szarego, szarą koszulkę z krótkim rękawem, czarne spodnie dresowe, buty sportowe koloru czarnego.

Rysopis zaginionego:

Wzrost 180 cm. Szczupłej budowy ciała. Włosy: ciemne, proste, krótkie. Oczy: ciemne, brązowe. Znaki szczególne – posiada tatuaże: na obu rękach- grafika drzewa oraz karta AS oraz na nodze- wizerunek psa rasy pit bull.

Prosimy wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu o kontakt z Komendą Miejską Policji w Białymstoku pod numerem telefonu /85/670 21 96 bądź z najbliższą jednostką Policji dzwoniąc na numer alarmowy 112.

Previous Pijany, bez prawa jazdy spowodował wypadek drogowy
Next Odpowie za rozbój

Może to Ci się spodoba

Białystok na Sygnale 0 Comments

KONTRABANDA W DOMU 42-LATKA

Białostoccy policjanci zatrzymali mężczyznę, u którego w domu ujawnili blisko 600 paczek oraz 200 sztuk papierosów luzem bez polskich znaków akcyzy. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd. Policjanci z

Białystok na Sygnale 0 Comments

Działania „Bezpieczna Droga” w powiecie augustowskim

Mając na względzie bezpieczeństwo wyjeżdżających na zimowy wypoczynek, augustowscy policjanci prowadzili działania ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W miniony weekend augustowscy policjanci prowadzili wzmożone działania kontrolne „Bezpieczna droga”.

Białystok na Sygnale 0 Comments

Uszkodził szybę w sklepie i znieważył funkcjonariuszy-trafił do policyjnego aresztu

Policjanci białostockiej patrolówki zatrzymali 37-latka podejrzewanego o uszkodzenie szyby w sklepie oraz znieważenie interweniujących funkcjonariuszy. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd. Dyżurny białostockiej komendy odebrał dzisiejszej nocy zgłoszenie, że

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!