Poszukujemy 17-letniego mieszkańca Białegostoku

Poszukujemy 17-letniego mieszkańca Białegostoku

Funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku poszukują 17-letniego mieszkańca Białegostoku.

Poszukiwany 17-latek w dniu 4 listopada 2018 roku, około godziny 22:00 wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Poszukiwany to:

Dawid Dominik Chaniewski, lat 17

zamieszkały w Białymstoku

Nieletni ubrany był w kurtkę zimową koloru czarno- szarego, szarą koszulkę z krótkim rękawem, czarne spodnie dresowe, buty sportowe koloru czarnego.

Rysopis zaginionego:

Wzrost 180 cm. Szczupłej budowy ciała. Włosy: ciemne, proste, krótkie. Oczy: ciemne, brązowe. Znaki szczególne – posiada tatuaże: na obu rękach- grafika drzewa oraz karta AS oraz na nodze- wizerunek psa rasy pit bull.

Prosimy wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu o kontakt z Komendą Miejską Policji w Białymstoku pod numerem telefonu /85/670 21 96 bądź z najbliższą jednostką Policji dzwoniąc na numer alarmowy 112.

Previous Pijany, bez prawa jazdy spowodował wypadek drogowy
Next Odpowie za rozbój

Może to Ci się spodoba

Białystok na Sygnale 0 Comments

Mężczyzna i kobieta podejrzewani o posiadanie i wprowadzanie do obrotu narkotyków

Suwalscy policjanci zatrzymali dwie osoby podejrzewane o posiadanie oraz o wprowadzanie do obrotu narkotyków. U mieszkańca Suwałk i mieszkanki Augustowa odnaleźli i zabezpieczyli znaczne ilości marihuany, amfetaminy i ekstazy. Teraz

Białystok na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ZATRZYMALI PODEJRZANEGO O POBICIE TŁUCZKIEM DO MIĘSA

Suwalscy policjanci zatrzymali 59-latka, który tłuczkiem do mięsa pobił o piętnaście lat młodszego suwalczanina. Podejrzany usłyszał już zarzut, do którego się przyznał. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd. Grozi

Białystok na Sygnale 0 Comments

Akcja „Poszukiwany” w Białymstoku

Podczas akcji „Poszukiwany” białostoccy policjanci zatrzymali 8 osób. Ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości chcieli uniknąć kary za rozbój, kradzież, kradzież z włamaniem, znęcanie się oraz za niezapłacenie grzywny. Białostoccy policjanci

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!