Poszukujemy 17-letniego mieszkańca Białegostoku

Poszukujemy 17-letniego mieszkańca Białegostoku

Funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku poszukują 17-letniego mieszkańca Białegostoku.

Poszukiwany 17-latek w dniu 4 listopada 2018 roku, około godziny 22:00 wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Poszukiwany to:

Dawid Dominik Chaniewski, lat 17

zamieszkały w Białymstoku

Nieletni ubrany był w kurtkę zimową koloru czarno- szarego, szarą koszulkę z krótkim rękawem, czarne spodnie dresowe, buty sportowe koloru czarnego.

Rysopis zaginionego:

Wzrost 180 cm. Szczupłej budowy ciała. Włosy: ciemne, proste, krótkie. Oczy: ciemne, brązowe. Znaki szczególne – posiada tatuaże: na obu rękach- grafika drzewa oraz karta AS oraz na nodze- wizerunek psa rasy pit bull.

Prosimy wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu o kontakt z Komendą Miejską Policji w Białymstoku pod numerem telefonu /85/670 21 96 bądź z najbliższą jednostką Policji dzwoniąc na numer alarmowy 112.

Previous Pijany, bez prawa jazdy spowodował wypadek drogowy
Next Odpowie za rozbój

Może to Ci się spodoba

Białystok na Sygnale 0 Comments

NARKOTYKI W MIESZKANIU 23-LATKA

Białostoccy policjanci z pionu narkotykowego, w jednym z mieszkań na terenie miasta, ujawnili blisko 100 gramów narkotyków. Mężczyzna, podejrzewany o posiadanie znacznych ilości środków odurzających trafił do policyjnego aresztu, gdzie

Białystok na Sygnale 0 Comments

DWIE GRUPY PRZESTĘPCZE ZAOPATRUJĄCE W NARKOTYKI PODLASIE I WARMIĘ I MAZURY ZLIKWIDOWANE PRZEZ CBŚP

Funkcjonariusze białostockiego CBŚP zatrzymali 14 osób, rozbijając dwie grupy przestępcze z Podlasia i Warmii i Mazur. Grupy te zajmowały się sprzedażą marihuany, amfetaminy i innych narkotyków. Jak ustalili policjanci osoby

Białystok na Sygnale 0 Comments

Zaginął 66-letni białostoczanin

Policjanci z III białostockiego komisariatu Policji poszukują zaginionego 66-letniego mieszkańca miasta. Zaginiony 23 lutego 2017 roku wyszedł z mieszkania przy ulicy Popiełuszki i do chwili obecnej nie powrócił do domu,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź