Poszukujemy 17-letniego mieszkańca Białegostoku

Poszukujemy 17-letniego mieszkańca Białegostoku

Funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku poszukują 17-letniego mieszkańca Białegostoku.

Poszukiwany 17-latek w dniu 4 listopada 2018 roku, około godziny 22:00 wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Poszukiwany to:

Dawid Dominik Chaniewski, lat 17

zamieszkały w Białymstoku

Nieletni ubrany był w kurtkę zimową koloru czarno- szarego, szarą koszulkę z krótkim rękawem, czarne spodnie dresowe, buty sportowe koloru czarnego.

Rysopis zaginionego:

Wzrost 180 cm. Szczupłej budowy ciała. Włosy: ciemne, proste, krótkie. Oczy: ciemne, brązowe. Znaki szczególne – posiada tatuaże: na obu rękach- grafika drzewa oraz karta AS oraz na nodze- wizerunek psa rasy pit bull.

Prosimy wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu o kontakt z Komendą Miejską Policji w Białymstoku pod numerem telefonu /85/670 21 96 bądź z najbliższą jednostką Policji dzwoniąc na numer alarmowy 112.

Previous Pijany, bez prawa jazdy spowodował wypadek drogowy
Next Odpowie za rozbój

Może to Ci się spodoba

Białystok na Sygnale 0 Comments

ZATRZYMANY 23-LATEK PODEJRZANY O NIELEGALNĄ UPRAWĘ I ROZPROWADZANIE ŚRODKÓW ODURZAJĄCYCH

Bielscy kryminalni wspólnie z policjantami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku zatrzymali 23-latka podejrzanego o prowadzenie nielegalnej uprawy ziela konopi oraz posiadanie ponad 114 gramów suszu roślinnego. Dodatkowo ustalono, że

Białystok na Sygnale 0 Comments

Narkotyki w mieszkaniu 18-latka

Policjanci z Łomży w jednym z mieszkań na terenie miasta ujawnili blisko 50 gramów marihuany. 18-latek podejrzany o posiadanie środków odurzających usłyszał już zarzut. Teraz jego sprawą zajmie się sąd.

Białystok na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ZATRZYMALI TRZECH PODEJRZANYCH O POBICIE

Białostoccy policjanci zatrzymali trzy osoby podejrzane o pobicie 28-latka. Mieszkańcy Czarnej Białostockiej usłyszeli już zarzut. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd. Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, w minioną

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź