Poszukujemy 17-letniego mieszkańca Białegostoku

Poszukujemy 17-letniego mieszkańca Białegostoku

Funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku poszukują 17-letniego mieszkańca Białegostoku.

Poszukiwany 17-latek w dniu 4 listopada 2018 roku, około godziny 22:00 wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Poszukiwany to:

Dawid Dominik Chaniewski, lat 17

zamieszkały w Białymstoku

Nieletni ubrany był w kurtkę zimową koloru czarno- szarego, szarą koszulkę z krótkim rękawem, czarne spodnie dresowe, buty sportowe koloru czarnego.

Rysopis zaginionego:

Wzrost 180 cm. Szczupłej budowy ciała. Włosy: ciemne, proste, krótkie. Oczy: ciemne, brązowe. Znaki szczególne – posiada tatuaże: na obu rękach- grafika drzewa oraz karta AS oraz na nodze- wizerunek psa rasy pit bull.

Prosimy wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu o kontakt z Komendą Miejską Policji w Białymstoku pod numerem telefonu /85/670 21 96 bądź z najbliższą jednostką Policji dzwoniąc na numer alarmowy 112.

Previous Pijany, bez prawa jazdy spowodował wypadek drogowy
Next Odpowie za rozbój

Może to Ci się spodoba

Białystok na Sygnale 0 Comments

Siekierą groził znajomemu

Białostoccy policjanci zatrzymali 36-latka, który groził siekierą swojemu znajomemu. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd. Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku wczoraj o godzinie

Białystok na Sygnale 0 Comments

Uszkodził 10 pojazdów – został zatrzymany

Białostoccy policjanci zatrzymali pijanego 30-latka, który jest podejrzewany o uszkodzenie 10 pojazdów zaparkowanych w rejonie Osiedla Antoniuk. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Dzisiaj rano, dyżurny Komendy Miejskiej

Białystok na Sygnale 0 Comments

Zaginął 66-letni białostoczanin

Policjanci z III białostockiego komisariatu Policji poszukują zaginionego 66-letniego mieszkańca miasta. Zaginiony 23 lutego 2017 roku wyszedł z mieszkania przy ulicy Popiełuszki i do chwili obecnej nie powrócił do domu,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź