Poszukujemy 17-letniego mieszkańca Białegostoku

Poszukujemy 17-letniego mieszkańca Białegostoku

Funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku poszukują 17-letniego mieszkańca Białegostoku.

Poszukiwany 17-latek w dniu 4 listopada 2018 roku, około godziny 22:00 wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Poszukiwany to:

Dawid Dominik Chaniewski, lat 17

zamieszkały w Białymstoku

Nieletni ubrany był w kurtkę zimową koloru czarno- szarego, szarą koszulkę z krótkim rękawem, czarne spodnie dresowe, buty sportowe koloru czarnego.

Rysopis zaginionego:

Wzrost 180 cm. Szczupłej budowy ciała. Włosy: ciemne, proste, krótkie. Oczy: ciemne, brązowe. Znaki szczególne – posiada tatuaże: na obu rękach- grafika drzewa oraz karta AS oraz na nodze- wizerunek psa rasy pit bull.

Prosimy wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu o kontakt z Komendą Miejską Policji w Białymstoku pod numerem telefonu /85/670 21 96 bądź z najbliższą jednostką Policji dzwoniąc na numer alarmowy 112.

Previous Pijany, bez prawa jazdy spowodował wypadek drogowy
Next Odpowie za rozbój

Może to Ci się spodoba

Białystok na Sygnale 0 Comments

POSZUKIWANY 23-LATEK ZATRZYMANY

Białostoccy policjanci podczas patrolu zatrzymali poszukiwanego 23-latka. Mężczyzna trafił już do aresztu, gdzie na podstawie wyroku sądu za rozbój i pobicie spędzi łącznie rok i 7 miesięcy. Policjanci z Oddziału

Białystok na Sygnale 0 Comments

PAPIEROSY BEZ AKCYZY PRZECHWYCONE PRZEZ WYSOKOMAZOWIECKICH KRYMINALNYCH

Wysokomazowieccy policjanci zabezpieczyli ponad 400 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Kobieta, u której znaleziono kontrabandę, za swoje postępowanie odpowie teraz przed sądem. Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej

Białystok na Sygnale 0 Comments

NARKOTYKI W MIESZKANIU 23-LATKA

Białostoccy policjanci z pionu narkotykowego, w jednym z mieszkań na terenie miasta, ujawnili ponad 260 gramów narkotyków. 23-latek wynajmujący mieszkanie trafił do policyjnego aresztu, a jego dalszym losem zajmie się

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź