Ranking wyciskarek do soku

Ranking wyciskarek do soku

Jeśli chcesz codziennie mieć wspaniały sok, wybierz przystępną cenowo wyciskarkę. W tym artykule wskażemy ci kilka modeli, które cechują się dobrymi parametrami przy stosunkowo przystępnej cenie. Dobre samopoczucie w dużej mierze zależy od jakości spożywanej żywności. Soki to doskonałe źródło nie tylko witamin i składników odżywczych, ale także błonnika.

Sencor

Produkty tego producenta pojawiły się na rynku już w 1969 roku. Kojarzą się z takimi zaletami jak:

  • Niezawodność i trwałość;
  • Niskie zużycie energii;
  • Przystępna cena.

Dodatkowo stosując wyciskarki Sencor, można liczyć na niskie zużycie energii. Wśród modeli warto wybrać sokowirówkę z rezerwą chodu. Jeśli przewidujemy, że będzie ona działać codziennie, to warto zatrzymać się przy modelu z rankingu producentów sokowirówek o większej mocy ( np.Sencor SJE 1006RD ).

Russell Hobbs

Stylowy sprzęt Russell Hobbs spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających konsumentów i zajmuje solidne miejsce w TOP-10 producentów sokowirówek. Ta marka ma doskonałe wyciskarki do cytrusów. Dzięki specjalnemu kształtowi stożka, przy stosowaniu tej techniki sok wyciskany jest z owocu tak ostrożnie, jak to możliwe. W modelach tej marki konsystencję można regulować niezależnie, wybierając różne opcje ilości miazgi. Cechują je niskie ceny w porównaniu do modeli innych producentów. Sokowirówka może być wyposażona w różne opcje separatorów – stożkowe lub cylindryczne. Ta ostatnia opcja pozwala uzyskać większą objętość soku, ale wyciskacz będzie musiał być czyszczony znacznie częściej. Pomimo tego, że większość modeli ma tylko 1 prędkość, to produkty tego producenta śmiało można zaliczyć do najlepszych marek sokowirówek, ponieważ wykazują doskonały stosunek ceny do wydajności.

Philips

Byłoby dość zaskakujące, gdybyśmy nie znaleźli tej marki w TOP 10 producentów sokowirówek. Produkty firmy PHILIPS już dawno zdobyły uznanie dzięki wysokiej jakości produkowanych urządzeń oraz ich ergonomii. Są wykonane z wytrzymałych materiałów. Świetnie sobie radzą z sokami z tak gęstych produktów, jak marchew, zimowe jabłka, buraki. Pozwalają na robienie soków z różnymi procentami miazgi. Mają duży otwór do załadunku. Użycie trwałych materiałów do wykonania części każdego modelu eliminuje kłopoty z krojeniem owoców i warzyw na równe małe kawałki – dlatego Philips to jedna z najlepszych marek wyciskarek.

Kenwood

Brytyjska firma łączy pedantyczne podejście do szczegółów i regularne wprowadzanie nowych osiągnięć technologicznych. Dzięki takiemu połączeniu każdy model wyciskarki (poza wyciskarką do cytrusów) poradzi sobie nawet z burakami. Są wyposażone w najlżejsze i najtrwalsze elementy wewnętrzne. Pozwala uzyskać minimum ciasta i maksimum napoju. Nie zajmuje dużo miejsca w kuchni. Najbardziej zabrudzone części można myć w zmywarce.

Gorenje

Urządzenia do kuchni tej marki należą do średniej kategorii cenowej. Wyciskarki Gorenje mają prosty, stylowy wygląd i intuicyjne sterowanie, z którym każdy może sobie poradzić. Potrafią wycisnąć maksimum ze wszystkich owoców i warzyw. Niewielka waga urządzeń pozwala na ich łatwe wyjmowanie i wielokrotne rozkładanie. Sprzęt jest ergonomiczny – łatwy w obsłudze i łatwy w czyszczeniu, łatwy w demontażu.

https://wyciskarkiranking.pl/

Previous Program operacyjny inteligentny rozwój
Next Najciekawsze zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Fiszka, deskorolka czy longboard?

Gdy przychodzi wiosna i na dworze robi się ciepło, dzieci chętnie wychodzą pobawić się na podwórku, a dla ciebie jest to okazja, by wspomóc ich rozwój fizyczny. Jednak żeby zrobić

Life&Style 0 Comments

Najciekawsze zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej

Stomatologia estetyczna jeszcze nigdy nie cieszyła się tak dużą popularnością, jak ma to miejsce obecne. Co więcej, liczba osób, które mają odwagę niezbędną do tego, aby realizować marzenie o pięknym

Life&Style 0 Comments

Płyty SACD i ich specyfika

SACD to dość popularny format charakterystyczny dla płyt audio charakteryzujących się wysoką rozdzielczością. Został opracowany przez firmy Sony i Philips Electronics, a celem jego powstania było zagwarantowanie wysokiej rozdzielczości dźwięku

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź