Smartfony Huawei Mate

Smartfony Huawei Mate

Z pewnością nikomu nie trzeba obecnie przedstawiać firmy Huawei. Jest potęga jest dzisiaj ogromna i nieustannie się powiększa. Firma Huawei jest najlepszym dowodem na to, że tworzenie imperium w świecie nowoczesnych technologii nigdy nie jest oczywiste. Jednocześnie trudno wpisać w prosty wykres tworzenie i dopracowywanie flagowych modeli. Na to przykładem jest z kolei Huawei Mate.Początków linii Mate należy szukać w 2013 roku na targach CES w Las Vegas. To właśnie wtedy firma Huawei zaprezentowała swój wieloekranowy telefon. Jednocześnie podjęła wyzwanie, które rzucił Samsung. W tamtym czasie miał on bowiem już dwa smartfony, które wyposażono w duży i w pełni dotykowy wyświetlacz. Mowa oczywiście o serii Galaxy Note.

Phablet, czyli idealny rozmiar między telefonem a tabletem

Huawei Ascend Mate określano mianem konkurenta phabletu Galaxy Note 2. Miał on przeszło 6 – calowy ekran, który w 2013 roku chętnie komentowano. Co jednak ciekawe, nie zawsze były to pozytywne komentarze. Użytkownicy nie do końca chwalili zwiększające się rozmiary urządzeń mobilnych. Ci jednak, którzy bacznie obserwowali świat nowoczesnych technologii zauważyli, że duże wyświetlacze to wielki potencjał. Ascend Mate to początek innego, zupełnie nowego myślenia o smartfonach przez markę Huawei.

Nie zawsze idealnie

Model Mate 2 nie okazał się krokiem do przodu. Było zupełnie odwrotnie. Wyposażono go w znacznie słabszy procesor. Nie zastosowano także zauważalnych innowacji. W efekcie budzący się do wielkiego sukcesu chiński smok musiał kolejny raz głęboko się schować. Nie trzeba było jednak długo czekać. Firma szybko wyciągnęła odpowiednie wnioski. Już rok później – w 2014 roku – na rynku pojawił się smartfon Huawei Mate P8 i P8 Lite. To telefony, które okazały się być prawdziwym przełomem. Pokazały, że Huawei jest producentem naprawdę wartościowych smartfonów z wysokiej półki.

Każdy znajdzie coś dla siebie

Jeśli chodzi o Huawei Mate 9, to został on zaprojektowany aż w trzech wersjach. Klienci mają więc do wyboru wersję standardową, Pro, a także Porsche Design. Bez wątpienia takie rozwiązanie to był strzał w dziesiątkę. Marka Huawei odpowiedziała bowiem na potrzeby aż trzech różnych grup użytkowników, dając każdemu szansę na znalezienie telefonu dla siebie idealnego. Warto jednocześnie dodać, że już sam wariant standardowy charakteryzuje się świetnym wyposażeniem i bardzo atrakcyjna ceną. Wszystko to sprawia, że ten chiński producent wygrywa konkurencję z najbardziej topowymi markami. Huawei Mate 9 Pro to naprawdę świetne moce obliczeniowe, a także zwiększona pojemność pamięci dla tych, którzy są najbardziej wymagający. Do tego doszedł zmniejszony ekran. Jest to z kolei odpowiedź na potrzeby tych, którzy potrzebują dużo bardziej poręcznego telefonu. Już z kolei Huawei Porsche Design to propozycja dla wszystkich miłośników luksusu i estetyki na najwyższym poziomie. Firma stworzyła go z myślą o tych, którzy przywiązują ogromną wagę zarówno do parametrów technicznych telefonu, jak i jego wyglądu.

Więcej na https://huaweimate.com.pl/

Previous Wizytówki - zaprezentuj się swoim klientom
Next Suszarka fryzjerska, czyli mercedes wśród suszarek

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

TRAGICZNY FINAŁ KĄPIELI PO ALKOHOLU

Tragicznie zakończył się rodzinny wyjazd nad wodę 57-letniego mieszkańca powiatu białostockiego. Mężczyzna wszedł do rzeki i po przepłynięciu kilkuset metrów utonął. Jego ciało po 2 godzinach znalazł nurek z Państwowej

Wiadomości 0 Comments

Napadł na bank – został zatrzymany

Ranek 13 kwietnia. Dwóch zamaskowanych sprawców weszło do jednego z zambrowskich banków i krzyknęło „To jest napad”. Używając przedmiotu przypominającego broń palną zażądali od pracowników placówki natychmiastowego wydania pieniędzy. Jeden

Wiadomości 0 Comments

Zaginiona Barbara Biernacka

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji II w Białymstoku poszukują 42-letniej mieszkanki Białegostoku. Zaginiona w dniu 24 sierpnia 2018 roku, około godziny 8.00 wyszła z miejsca zamieszkania mówiąc, że idzie na zakupy.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź