SPRAWCY KRADZIEŻY – ZATRZYMANI

SPRAWCY KRADZIEŻY – ZATRZYMANI

Grajewscy policjanci zatrzymali podejrzanych o kradzież kasy fiskalnej oraz telefonu komórkowego w jednej z pizzerii na terenie miasta. Kryminalni odzyskali również skradzione mienie. 18 i 24-latek usłyszeli już zarzuty. Teraz dalszym losem mężczyzn zajmie się sąd.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie zatrzymali w minionym tygodniu dwóch podejrzanych o kradzież kasy fiskalnej oraz telefonu komórkowego. Z ustaleń kryminalnych wynikało, że do popełnienia przestępstw doszło w sierpniu, w jednym z lokali gastronomicznych na terenie miasta. Łupem 18 i 24-latka padły kasa fiskalna z zawartością niemal 3000 złotych, telefon komórkowy oraz artykuły spożywcze. W wyniku intensywnych działań mundurowych odzyskano również skradzione przedmioty. Podejrzani usłyszeli już zarzuty. Teraz dalszym losem mężczyzn zajmie się sąd.

Previous Tanie smartfony: czy można kupić telefon za 500 złotych?
Next ODPOWIEDZĄ ZA POBICIE

Może to Ci się spodoba

Białystok na Sygnale 0 Comments

Policjanci zatrzymali podejrzanych o rozbój

Suwalscy policjanci zatrzymali dwóch suwalczan podejrzanych o to, że pobili swoją ofiarę, a potem zabrali jej cztery kartony mleka. Młodzi mężczyźni przyznali się do popełnienia zarzucanego im czynu. Teraz ich

Białystok na Sygnale 0 Comments

Miał być poszukiwany, była marihuana

Policjanci z Białegostoku zatrzymali 61-letniego mieszkańca miasta, u którego w mieszkaniu znaleźli blisko 25 gramów marihuany oraz przedmioty mogące służyć do jej produkcji. Teraz o dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd.

Białystok na Sygnale 0 Comments

19-latek odpowie za nielegalne posiadanie broni

Łomżyńscy policjanci zatrzymali 19-latka, który miał broń myśliwską bez wymaganego pozwolenia. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Za nielegalne posiadanie broni grozi kara od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności. W

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź