SPRAWCY KRADZIEŻY – ZATRZYMANI

SPRAWCY KRADZIEŻY – ZATRZYMANI

Grajewscy policjanci zatrzymali podejrzanych o kradzież kasy fiskalnej oraz telefonu komórkowego w jednej z pizzerii na terenie miasta. Kryminalni odzyskali również skradzione mienie. 18 i 24-latek usłyszeli już zarzuty. Teraz dalszym losem mężczyzn zajmie się sąd.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie zatrzymali w minionym tygodniu dwóch podejrzanych o kradzież kasy fiskalnej oraz telefonu komórkowego. Z ustaleń kryminalnych wynikało, że do popełnienia przestępstw doszło w sierpniu, w jednym z lokali gastronomicznych na terenie miasta. Łupem 18 i 24-latka padły kasa fiskalna z zawartością niemal 3000 złotych, telefon komórkowy oraz artykuły spożywcze. W wyniku intensywnych działań mundurowych odzyskano również skradzione przedmioty. Podejrzani usłyszeli już zarzuty. Teraz dalszym losem mężczyzn zajmie się sąd.

Previous Tanie smartfony: czy można kupić telefon za 500 złotych?
Next ODPOWIEDZĄ ZA POBICIE

Może to Ci się spodoba

Białystok na Sygnale 0 Comments

ARESZT ZA USIŁOWANIE ZABÓJSTWA

Sokólscy policjanci zatrzymali 24-latka, który zaatakował nożem mężczyznę pomiędzy blokami przy ulicy Pocztowej w Sokółce. Podejrzany usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa i decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

Białystok na Sygnale 0 Comments

Kontrabanda w mieszkaniu

Blisko 1500 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy ujawnili i zabezpieczyli suwalscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego. Nielegalny towar znajdował się w jednym z mieszkań na terenie miasta. Teraz 52-letnia

Białystok na Sygnale 0 Comments

Areszt dla 40-latka za rozboje

Policjanci z Białegostoku zatrzymali 40-latka podejrzewanego m.in. o groźby i trzy rozboje, podczas których sprawca atakował swoje ofiary i zabierał im pieniądze potrzebne na alkohol. Mężczyzna usłyszał łącznie aż 5

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź