SZKOLENIE PRZEWODNIKÓW I PSÓW SŁUŻBOWYCH NA DWORCU PKP

SZKOLENIE PRZEWODNIKÓW I PSÓW SŁUŻBOWYCH NA DWORCU PKP

Na białostockim dworcu PKP przeprowadzone zostały dziś zajęcia doskonalające dla przewodników psów służbowych Policji i Straży Ochrony Kolei oraz ich pupilów, zorganizowane przez białostocką prewencję.

Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku po raz kolejny zorganizował zajęcia doskonalajace dla przewodników psów Policji i Straży Ochrony Kolei oraz ich pupilów. Dzisiejsze szkolenie przeprowadzone było w warunkach realnych, wykorzystujących infrastrukturę dworca PKP. Podczas zajęć zaprezentowano zarówno ćwiczenia obronne jak i wyszukiwanie zapachów narkotyków i materiałów wybuchowych. Można było zobaczyć, jak wygląda zatrzymanie przestępcy przy użyciu psa służbowego, sprawdzenie wagonów pod kątem środków narkotycznych czy symulację pozostawienia na dworcu bagażu z zawartością materiałów wybuchowych. W szkoleniu wzięło udział 22 przewodników i 25 psów służbowych z kategorii patrolowej, patrolowo-tropiącej oraz do wyszukiwania zapachów narkotyków i materiałów wybuchowych.

Previous POLICJANCI ZATRZYMALI TRZECH PODEJRZANYCH O POBICIE
Next ZATRZYMANI ZA POSIADANIE ZNACZNEJ ILOŚCI NARKOTYKÓW

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

12 osób zatrzymanych podczas akcji „Poszukiwany”

Podczas akcji „Poszukiwany” białostoccy policjanci zatrzymali 12 osób. Ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości chcieli uniknąć kary za jazdę po pijanemu, kradzież, kradzież z włamaniem, znęcanie się oraz za niezapłacenie grzywny.

Wiadomości 0 Comments

O czym warto wiedzieć przed zakupem amplitunera?

Urządzenie o nazwie amplituner wchodzi w skład zestawów audio, jest niezbędnym komponentem kina domowego. Dobrze dopasowany amplituner sprawi, że będziemy mogli cieszyć się dźwiękiem o naprawdę bardzo wysokiej jakości, poczujemy

Wiadomości 0 Comments

„KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO” – O BEZPIECZNYM WAKACYJNYM WYPOCZYNKU W BIAŁYMSTOKU

Policjanci białostockiej prewencji codziennie spotykają się z dziećmi wypoczywającymi na półkoloniach zorganizowanych na terenie miasta. Mundurowi rozmawiają o bezpieczeństwie w czasie wakacji promując tym samym ogólnopolską kampanię „Kręci mnie bezpieczeństwo”

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź