Trzymiesięczny areszt za kradzież z włamaniem

Trzymiesięczny areszt za kradzież z włamaniem

Policjanci z Zambrowa zatrzymali dwóch obywateli Gruzji podejrzewanych o kradzież z włamaniem do mieszkania. Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty i decyzją sądu 31 i 37-latek zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące.

Policjanci Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie w minionym tygodniu zatrzymali dwóch obywateli Gruzji podejrzewanych o kradzież z włamaniem do jednego z mieszkań na terenie miasta. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że sprawcy po wyłamaniu zamka w drzwiach dostali się do środka i zabrali w sumie 900 złotych. Potem spłoszeni przez właściciela mieszkania uciekli. W wyniku sprawnej i szybkiej interwencji powiadomionych o zdarzeniu mundurowych, po sprawdzeniu pobliskich klatek schodowych i piwnic, policjanci zatrzymali podejrzewanych o ten czyn 31 i 37-latka. Okazało się, że mężczyźni mieli przy sobie skradzioną wcześniej gotówkę. W miniony piątek po południu decyzją sądu obaj zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące.

źródło – oficer prasowy KPP w Zambrowie

Previous Nielegalne papierosy w audi
Next Policjanci na spotkaniu ze studentami Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku

Może to Ci się spodoba

Białystok na Sygnale 0 Comments

Zaginiony Patryk Pilecki

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Wasilkowie poszukują zaginionego 25-letniego mieszkańca Wasilkowa. Zaginiony to: PATRYK PILECKI s. Radosława urodzony 25 czerwca 1991 roku w Białymstoku zamieszkały w Wasilkowie Mężczyzna ostatni raz był

Białystok na Sygnale 0 Comments

Wypadek – 60-latka straciła prawo jazdy

Bielscy policjanci zatrzymali prawo jazdy 60-latce, która kierując samochodem najprawdopodobniej nie zachowała ostrożności i zjechała do rowu. W wyniku zdarzenia cztery osoby trafiły do szpitala. Wczoraj tuż po godzinie 16.30

Białystok na Sygnale 0 Comments

Kibice Jagiellonii zatrzymani przez białostockich policjantów przed wyjazdem na mecz z Pogonią

Białostoccy policjanci przed meczem wyjazdowym Jagiellonii Białystok z Pogonią w Szczecinie zatrzymali 19, 25 i 51-latka podejrzanych o przewożenie nielegalnych materiałów pirotechnicznych. Mężczyznom sąd orzekł dwuletni zakaz stadionowy oraz grzywnę.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź