Usłyszeli zarzuty za posiadanie narkotyków

Usłyszeli zarzuty za posiadanie narkotyków

Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Ogółem mundurowi zabezpieczyli prawie 16 gramów marihuany. 24 i 25-latek usłyszeli już zarzuty. Teraz dalszym losem mężczyzn zajmie się sąd.

W piątek, około 19.00, policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku zauważyli dwóch mężczyzn, którzy na widok patrolu zmienili kierunek drogi i przyspieszyli kroku. Mundurowi postanowili wyjaśnić powód takiego zachowania przechodniów. Jak się okazało, starszy z mężczyzn posiadał przy sobie dziesięć foliowych zawiniątek z suszem. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że ujawniona przy 25-latku substancja to marihuana. W toku dalszych czynności, przeprowadzonych w miejscu zamieszkania 24-latka, funkcjonariusze zabezpieczyli kolejną ilość marihuany. Ogółem mundurowi przejęli prawie 16 gramów narkotyków. Zatrzymani usłyszeli w sobotę zarzuty. Teraz dalszym losem mężczyzn zajmie się sąd.

Previous Jak wyczyścić aluminiowe felgi?
Next Dwa miesiące aresztu za nękanie sąsiadów

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Kobiety w służbie

Dziś w Klubie Garnizonowym 18 Pułku Rozpoznawczego w Białymstoku Panie, które na co dzień pracują w mundurze bądź na stanowiskach cywilnych, usłyszały mnóstwo ciepłych słów z okazji zbliżającego się Święta

Wiadomości 0 Comments

Zatrzymany poszukiwany z narkotykami

Białostoccy policjanci z pionu kryminalnego zatrzymali poszukiwanego do odbycia kary blisko 5 lat więzienia za kradzieże i posiadanie środków odurzających. 29-latek posiadał przy sobie ponad 0,5 grama amfetaminy oraz 0,3

Wiadomości 0 Comments

DŻINGLE „MAMO, TATO ZAPNIJ PASY”… PO RAZ PIERWSZY NA ANTENIE RADIA BIAŁYSTOK

Dżingle „Mamo, Tato zapnij pasy”… dziś od rana, po raz pierwszy, na antenie Radia Białystok. Lauretka konkursu „5 powodów dla których mój Tato / moja Mama musi zapinać pasy bezpieczeństwa”

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź