Volkswagen z narkotykami

Volkswagen z narkotykami

Białostoccy policjanci zatrzymali do kontroli volkswagena, w którym ujawnili 6 gramów narkotyków. Kierowca i pasażer zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnej izbie zatrzymań. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.

Funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku w miniony weekend w Czarnej Białostockiej zatrzymali do kontroli volkswagena. Powodem było podejrzane zachowanie kierującego, który na widok policjantów skręcił autem w osiedle. W trakcie kontroli dokumentów pasażerowi z portfela wypadło foliowe zawiniątko z suszem roślinnym. W trakcie dalszego przeszukania pojazdu policjanci ujawnili łącznie 6 gramów suszu roślinnego, schowanego pod fotelem pasażera oraz pod radiem. Badanie testerem narkotykowym wykazało, że jest to marihuana. 23-letni kierowca i 20-letni pasażer zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Teraz młodzi mieszkańcy gminy Czarna Białostocka za postępowanie niezgodne z prawem odpowiedzą przed sądem.

 

źródło– www.podlaska.policja.gov.pl*

Previous Białostockie działania „Bezpieczne ferie”
Next „Dyskoteka” w Białymstoku

Może to Ci się spodoba

Białystok na Sygnale 0 Comments

Kibice Jagiellonii zatrzymani przez białostockich policjantów przed wyjazdem na mecz z Pogonią

Białostoccy policjanci przed meczem wyjazdowym Jagiellonii Białystok z Pogonią w Szczecinie zatrzymali 19, 25 i 51-latka podejrzanych o przewożenie nielegalnych materiałów pirotechnicznych. Mężczyznom sąd orzekł dwuletni zakaz stadionowy oraz grzywnę.

Białystok na Sygnale 0 Comments

Pirat drogowy namierzony na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa

106 km/h – to prędkość, z jaką pędził trasą K61 w terenie zabudowanym kierowca samochodu osobowego marki KIA. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie 40 – letni mieszkaniec powiatu ełckiego stracił już

Białystok na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ZABEZPIECZYLI PONAD 34 GRAMY MARIHUANY

Białostoccy policjanci zatrzymali 19-latka, w samochodzie którego znaleźli ponad 34 gramy marihuany. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających i decyzją prokuratora wobec mieszkańca Wasilkowa został zastosowany dozór policyjny. Teraz

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź