Volkswagen z narkotykami

Volkswagen z narkotykami

Białostoccy policjanci zatrzymali do kontroli volkswagena, w którym ujawnili 6 gramów narkotyków. Kierowca i pasażer zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnej izbie zatrzymań. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.

Funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku w miniony weekend w Czarnej Białostockiej zatrzymali do kontroli volkswagena. Powodem było podejrzane zachowanie kierującego, który na widok policjantów skręcił autem w osiedle. W trakcie kontroli dokumentów pasażerowi z portfela wypadło foliowe zawiniątko z suszem roślinnym. W trakcie dalszego przeszukania pojazdu policjanci ujawnili łącznie 6 gramów suszu roślinnego, schowanego pod fotelem pasażera oraz pod radiem. Badanie testerem narkotykowym wykazało, że jest to marihuana. 23-letni kierowca i 20-letni pasażer zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Teraz młodzi mieszkańcy gminy Czarna Białostocka za postępowanie niezgodne z prawem odpowiedzą przed sądem.

 

źródło– www.podlaska.policja.gov.pl*

Previous Białostockie działania „Bezpieczne ferie”
Next „Dyskoteka” w Białymstoku

Może to Ci się spodoba

Białystok na Sygnale 0 Comments

Kolejny sukces podlaskich policjantów w zwalczaniu przestępczości narkotykowej

Podlascy policjanci zlikwidowali kolejną plantację konopi. W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli 69 dwumetrowych krzaków konopi i ponad 4,2 kilograma suszu tej rośliny. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków to około 200 tysięcy złotych.

Białystok na Sygnale 0 Comments

Zabezpiecz swój rower przed kradzieżą

Wraz z rozpoczęciem sezonu rowerowego zwiększa się zagrożenie kradzieży rowerów. Aby zapobiegać utracie jednośladu, rower warto odpowiednio zabezpieczyć. W tym celu, można zastosować różnego rodzaju zapięcia techniczne. Trzeba również unikać

Białystok na Sygnale 0 Comments

Poszukiwany uciekał od policjantów – został zatrzymany

Białostoccy policjanci po krótkim pościgu zatrzymali mężczyznę, który na widok patrolu usiłował uciec. Podczas interwencji białostoczanin użył gazu wobec mundurowych. Okazało się, że był poszukiwany do odbycia kary 5 dni

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź