Wizytówki – zaprezentuj się swoim klientom

Wizytówki – zaprezentuj się swoim klientom

Odpowiednia prezentacja firmy to niezwykle istotna kwestia, na którą koniecznie trzeba zwracać uwagę, gdy ktoś chce prowadzić działalność gospodarczą i zapaść w pamięć potencjalnym klientom. Takim podstawowym elementem wymiany informacji są bez wątpienia wizytówki i dlatego we współczesnym świecie korzysta z nich większość ludzi, by przekazać o sobie podstawowe informację, by podać dane kontaktowe. Wizytówki mogą przybierać zróżnicowaną formę, można je dopasować do charakteru prowadzonej działalności, by w ten sposób dodatkowo podkreślić swoją indywidualność.

Co powinno znaleźć się na wizytówce? 

Podstawowa kwestia to przygotowanie wizytówki, która będzie dawała podstawowe informacje o osobie, która będzie ją przekazywała. Jeśli chodzi o firmę będzie tam nazwa firmy, informacja o osobie, która przekazuje wizytówkę, imię nazwisko, numer telefonu. Musi być również podstawowa informacja o tym czym dana osoba się zajmuje by było wiadomo w jakiej sprawie można się z daną osobą kontaktować, jakimi działaniami się zajmuje. Wizytówka powinna mieć oczywiście odpowiednią estetyczną formę, by wszystkie informacje jakie się tam będą znajdować były jak najbardziej czytelne.

Jakość wykonania wizytówki

Jeśli chodzi o wizytówki wykonywane w naszym kraju najczęściej będą one przygotowywane w rozmiarze 5 na 9 cm i będzie to standard, z którym najczęściej się spotykamy. W takiej również formie przygotowywane są obecnie wizytowniki, w których wizytówki będą umieszczane.

Zobacz jak przygotować wizytówkę do druku >>

Jeśli chodzi o wykonanie wizytówki najczęściej przygotowywane są one z papieru o gramaturze 300 bądź też 350 gram na metr kwadratowy. Chodzi o to, by był to odpowiednio sztywny papier, charakteryzujący się trwałością. Bardzo często znajduje się na tym papierze dodatkowa powłoka, która ma dodatkowo go wzmacniać. Odpowiednia trwałość wizytówki będzie rzecz jasna bardzo istotna, dzięki temu wizytówka nawet po jakimś czasie będzie się dobrze prezentować, będzie można ją drugiej osobie wręczyć.

Estetyka wizytówki 

Kolejną istotną kwestią będzie oczywiście to jak wizytówki będą wyglądać. Przedsiębiorca zamawiający wizytówkę w drukarni powinien zadbać tak jak było wskazane o jej czytelność. Jeśli chodzi o podstawowe kwestie, na które trzeba zwrócić uwagę to elegancja. W przypadku większości klientów wizytówka będzie miała prosty charakter, nie będzie się niczym wyróżniała, raczej w delikatnych kolorach. Odstępstwo od takiej estetycznej formy może pojawić się w momencie, gdy zamawiać się będzie wizytówkę np dla agencji reklamowej czy innej podobnej działalności. W takim przypadku, gdy chodzi o wolny zawód związany z działalnością reklamową czy działalnością pokrewną będzie można postawić na nieco inną formę wizytówki, więcej kolorów czy też inne wzory, które będą się nieco wyróżniać. Takie rozwiązanie może być dodatkową formą estetyczną, która będzie decydować o wyróżnieniu firmy i sprawi, że wizytówka będzie dodatkowo elementem charakteryzującym daną firmę i prowadzoną przez nią działalność. Dlatego w takim przypadku estetyka wizytówki może odbiegać od ogólnie przyjętej normy.

Previous Smartfon fotograficzny
Next Smartfony Huawei Mate

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Podejrzany o usiłowanie zabójstwa – zatrzymany

Białostoccy mundurowi zatrzymali mężczyznę, który jest podejrzany o wrzucenie butelek z łatwopalną cieczą do jednego z domów, na terenie Supraśla. Na szczęście, nikomu nic się nie stało, gdyż huk tłuczonego

Wiadomości 0 Comments

Zatrzymani za pobicie z użyciem niebezpiecznego przedmiotu

Policjanci z białostockiej patrolówki zatrzymali pięć osób w związku z pobiciem, do którego doszło w miniona sobotę. Osoby te najpierw wspólnie spożywały alkohol, a następnie jedna z nich dotkliwie pobiła

Wiadomości 0 Comments

POLICJANCI NA FESTYNIE W BIAŁYMSTOKU

Funkcjonariusze białostockiej prewencji i ruchu drogowego uczestniczyli w festynie organizowanym przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Białymstoku przy ulicy Białej 13. Mundurowi przypominali najmłodszym o zasadach bezpieczeństwa w czasie letniego

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź