Wyciskarka Omega Sana – opinie

Wyciskarka Omega Sana – opinie

Omega Sana to wyciskarka o nowoczesnym i eleganckim wzornictwie do soków, warzyw i ziół.

Powolna prędkość obrotowa 70 rpm dla zachowania składników odżywczych i witamin żywności.

Funkcja homogenizacji, dla przecierów i sorbetów. Z różnymi dyszami do świeżych makaronów w różnych kształtach. Gwarantowany brak BPA.

Opinie o tej wyciskarce

Adam

Kupiłem wyciskarkę głównie do soku z selera. Doskonale nadaje się do tego celu. Zasadniczo bardzo solidna konstrukcja, również łatwa do czyszczenia. Niestety, moja siła nie wystarcza do otwarcia przedniej nici, więc muszę czekać ze sprzątaniem, aż mój mąż wróci do domu, co jest wadą, jeśli później wypiję sok. Mam nadzieję, że to nadal istnieje, może tylko źle się otworzy, bo jest nowy?

Po 2 dniach dowiedziałem się, jak to działa lepiej. Przykręciłem całą skrzynkę, a potem mogłem też przykręcić przednią, wciąż z całych sił, ale zrobiłem to, więc jestem bardzo zadowolony. Super urządzenie, przekonało mnie już przy pierwszym użyciu. Bardzo cichy, może być łatwo czyszczony i jest naprawdę przykuwający uwagę wyglądem.

Daniel

Super łatwy w użyciu i bardzo łatwy do czyszczenia. Po prostu zamienia wszystko w sok, czy to owoce, warzywa czy zioła. Mam go od dawna i zamówiłem go dla mojego ojca, który był całkowicie entuzjastyczny. Przy okazji, możesz zrobić super pyszne burgery z wytłoków.

Ada

Wyciskarka jest mega!!!! Super sok i niezwykle łatwe czyszczenie! Robię głównie sok z selera, sok z ogórka i marchwi/ jabłek/buraków/ pomarańczy/starzeję się z nim. To jest absolutnie idealne. Poza tym, urządzenie wygląda naprawdę świetnie. I powinna być gotowa do ręki, przynajmniej dla mnie, więc wygląd był bardzo ważny. Jestem zakochana w tym slowjuicerze!

Marianna

To nie jest moja pierwsza sokowirówka, ale zdecydowanie najlepsza. Widać różnicę w ilości miazgi – jest jej bardzo mało. Dostajesz to, co chciałeś – sok, a nie miąższ, jak w wielu mniejszych sokowirówkach. Nie najtańszy.

Adrian

Odkąd ją kupiłem, codziennie robię soki. Łatwe czyszczenie w porównaniu z moją starą, szybką sokowirówką Phillipsa.

Filip

Najlepszy produkt do wyciskania soku na rynku do użytku domowego. Polecam go bardzo.

http://wyciskarkiopinie.pl/omega/omega-sana-euj-707-opinie-uzytkownikow-zalety-wady/bki_ocsv

Previous Kosmetyki polytop, kosmetyki samochodowe polytop
Next Podkładka chłodząca pod komputer

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Sportowe akcesoria do smartfonów

Współcześnie twój telefon jest wszędzie ze sobą – to biuro, odtwarzacz muzyki i mapa, która pomoże ci odnaleźć się w podróży. Wielu z nas wykorzystuje smartfona do uprawiania sportu. Akcesoria

Life&Style 0 Comments

W dużych miastach jest większe przyzwolenie na częste randkowanie dla przyjemności

Zdaniem ekspertów, Polacy, zwłaszcza ci mieszkający w dużych miastach, są coraz bardziej otwarci na randkowanie dla sportu i przyjemności. Chcą poznawać nowych ludzi, cieszyć się ich towarzystwem, ale nie przyjmują od razu założenia, że

Life&Style 0 Comments

Skoroszyt. Dlaczego go potrzebujesz?

We współczesnym biurze skoroszyt jest nadal jednym z podstawowych materiałów biurowych. Nawet przy szerokim wykorzystaniu komputerów i przeniesieniu większości dokumentów do strefy cyfrowej, trudno nam sobie wyobrazić funkcjonowanie firmy bez

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź