Zaginiona Barbara Biernacka

Zaginiona Barbara Biernacka

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji II w Białymstoku poszukują 42-letniej mieszkanki Białegostoku.

Zaginiona w dniu 24 sierpnia 2018 roku, około godziny 8.00 wyszła z miejsca zamieszkania mówiąc, że idzie na zakupy. Do chwili obecnej w/w nie powróciła do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Zaginiona to:

BARBARA BIERNACKA, lat 42

Zamieszkała w Białymstoku.

Kobieta najprawdopodobniej ubrana była w spodenki do kolan koloru jasnego, bluzkę koloru szarego oraz sandały koloru czarnego.

Rysopis zaginionej:

Wzrost 165 cm, sylwetka krępa z otyłością brzuszną. Włosy blond, proste, do uszu. Oczy zielone, uszy normalnej wielkości. Nos szeroki, normalnej wielkości. Uzębienie pełne. Znaków szczególnych brak.

Prosimy wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jej pobytu o kontakt z Komisariatem Policji II w Białymstoku pod numerem telefonu /85/670 32 22 bądź z najbliższą jednostką Policji dzwoniąc na numer alarmowy 112.

Previous Podejrzany za oszustwa metodą na "policjanta" w rękach prawdziwych policjantów
Next Ukradł kosmetyki za 9 tys. złotych - został zatrzymany

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

„KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO” – O BEZPIECZNYM WAKACYJNYM WYPOCZYNKU W BIAŁYMSTOKU

Policjanci białostockiej prewencji codziennie spotykają się z dziećmi wypoczywającymi na półkoloniach zorganizowanych na terenie miasta. Mundurowi rozmawiają o bezpieczeństwie w czasie wakacji promując tym samym ogólnopolską kampanię „Kręci mnie bezpieczeństwo”

Wiadomości 0 Comments

DZIEŃ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH W STATYSTYCE

Na podlaskich drogach od minionego piątku trwa akcja Znicz 2017. Tylko wczoraj blisko 900 policjantów dbało o bezpieczeństwo podróżujących i osób odwiedzających cmentarze. Podczas wczorajszego Dnia Wszystkich Świętych było bezpieczniej,

Wiadomości 0 Comments

Podejrzani o kradzież rozbójniczą w rękach policjantów

Kryminalni z drugiego białostockiego komisariatu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież rozbójniczą w sklepie spożywczym. Jest to już drugi sprawca zatrzymany do tej sprawy. Kompan 40-latka wpadł od razu po kradzieży.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!