Zaginiona Dorota Szymulewska

Zaginiona Dorota Szymulewska

Funkcjonariusze z II Komisariatu Policji w Białymstoku poszukują 46-letnią mieszkankę Białegostoku.

Zaginiona, w miniony czwartek,  wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła oraz nie kontaktowała się z rodziną.

Zaginiona to: 

Dorota Szymulewska, lat 46

Zamieszkała w Białymstoku.

Rysopis zaginionej:

Wzrost: 160 cm, włosy krótkie jasne, oczy ciemne. W dniu zaginięcia ubrana była w szare spodnie, różową bluzkę z krótkim rękawem, szary sweter i białe buty.

Prosimy wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu o kontakt z Komisariatem Policji II w Białymstoku pod numerem telefonu 85 748 20 61 lub z numerem alarmowym 112, bądź z najbliższą jednostką Policji.

Previous Trzeci sprawca pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia został zatrzymany
Next 23-latek zatrzymany w związku z rozbojem i uszkodzeniem ciała

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

12 osób zatrzymanych podczas akcji „Poszukiwany”

Podczas akcji „Poszukiwany” białostoccy policjanci zatrzymali 12 osób. Ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości chcieli uniknąć kary za jazdę po pijanemu, kradzież, kradzież z włamaniem, znęcanie się oraz za niezapłacenie grzywny.

Wiadomości 0 Comments

FESTYN RODZINNY „BEZPIECZNE WAKACJE”

Białostoccy policjanci przyłączyli się do obchodów Dni Białegostoku, które odbyły się w miniony weekend. W ośrodku Sportów Wodnych „Dojlidy” funkcjonariusze przypominali najmłodszym o zasadach bezpieczeństwa w czasie letniego wypoczynku. Dla

Wiadomości 0 Comments

Siemiatyccy dzielnicowi rozmawiają o mapach zagrożeń

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Siemiatyczach spotykają się z mieszkańcami. W trakcie spotkań rozmawiają o bezpieczeństwie oraz propagują Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Siemiatyccy dzielnicowi odwiedzają mieszkańców na terenie powiatu.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!