Zaginiony Andrzej Kryński

Zaginiony Andrzej Kryński

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim proszą o pomoc w odnalezieniu 35-latka.

Zaginiony to:

Andrzej Kryński lat 35, zamieszkały w Brańsku

Mężczyzna zaginął 1 marca 2017 roku. Z policyjnych ustaleń wynika, że Andrzej Kryński wyszedł z domu około godziny 7.50 odprowadzając córkę do przedszkola przy ulicy Rynek w Brańsku. Nieznany jest dokładny kierunek, w którym się udał po pożegnaniu z córką. Od tamtej pory mężczyzna nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. W chwili zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę z czerwonymi wstawkami i niebieskie spodnie jeansowe. Na głowie miał czapkę koloru czarnego z białym paskiem.

Rysopis zaginionego:

wzrost 185 cm., waga około 80 kg., szczupła budowa ciała, włosy  czarne krótkie, oczy niebieskie. Znaki szczególne – blizna na głowie po zabiegu chirurgicznym.

Prosimy wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jego  pobytu o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bielsku Podlaskim pod numerem telefonu (85)  831 03 12  lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem telefonu 997.

źródło – KPP w Bielsku Podlaskim

Previous 36 pijanych nie zostało wpuszczonych na stadion i 1 zatrzymany z petardami
Next Podejrzany o oszustwa na kwotę około 100 tysięcy złotych

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

23 i 22-latek w rękach policjantów

Łomżyńscy kryminalni zatrzymali 23-latka podejrzanego o kradzież z włamaniem do piwnicy. Niedługo potem w ręce policjantów wpadł też jego młodszy kolega. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie, a mężczyźni usłyszeli zarzuty. Teraz

Wiadomości 0 Comments

Policjanci na spotkaniu ze studentami Politechniki Białostockiej

Białostoccy policjanci kontynuują cykl spotkań dla obcokrajowców studiujących w Białymstoku. Tym razem funkcjonariusze odwiedzili studentów z Politechniki Białostockiej. Mundurowi przedstawiali zebranym informacje dotyczące bezpieczeństwa oraz przepisów obowiązujących na terenie naszego

Wiadomości 0 Comments

Policja o cyberprzestępczości i Mapie Zagrożeń w bielskich szkołach

Przedstawiciele bielskiej Policji uczestniczyli w spotkaniach z rodzicami uczniów oraz nauczycielami miejskich szkół gimnazjalnych. Tematem prelekcji było przeciwdziałanie zagrożeniom w cyberprzestrzeni wśród dzieci oraz przedstawienie aplikacji Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź