Zambrowscy Policjanci promują Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zambrowscy Policjanci promują Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa

Dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie spotkał się z mieszkańcami miasta w Centru Kultury w Zambrowie. Funkcjonariusz zaprezentował aplikacje Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz „Moja Komenda”

W piątkowe przedpołudnie dzielnicowy Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie spotkał się z mieszkańcami miasta. Udział w spotkaniu wzięli również uczniowie i nauczyciele z Zespołu Szkół w Rosochatym Kościelnym z gminy Czyżew. W trakcie spotkania funkcjonariusz prezentował założenia „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa” jako istotnego elementu bezpieczeństwa publicznego. Zebranym mundurowy szczegółowo przedstawił, w jaki sposób działa aplikacja i czemu służy to policyjne narzędzie oraz jak można nanieść na mapie internetowej miejsca zagrożone przestępczością, bądź innymi niepożądanymi zjawiskami. Funkcjonariusz przypomniał także, że strona nie służy do zgłaszania pilnej potrzeby interwencji Policji i że w tego typu przypadkach należy korzystać z numerów alarmowych 112, 997. Dzielnicowy przedstawił również działanie i funkcjonowanie aplikacji „Moja Komenda”, która umożliwia w łatwy sposób wyszukanie funkcjonariusza, który dba o dany rejon zamieszkania, oraz umożliwi szybkie połączenie z dzielnicowym. Mundurowy poruszył także temat osób bezdomnych, samotnie zamieszkujących ,,Nie Bądźmy Obojętni” oraz bezpiecznego poruszania się po drogach. Promowanie interaktywnego narzędzia cieszyło się dużym zainteresowaniem uczestników.

Previous Daf zatrzymany przez białostocką drogówkę
Next Kolejne działania kontrolne „Dyskoteka”

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Policjanci i lekarze razem przeciwko przemocy w ramach programu „poMOC, a nie przeMOC!”

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku spotkali się z lekarzami na posiedzeniu Okręgowej Izby Lekarskiej w Białymstoku w ramach programu „poMOC, a nie przeMOC”. Rozmawiali głównie o

Wiadomości 0 Comments

Akcja „SpoKREWnieni służbą” w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Białymstoku

W ramach ministerialnej akcji „SpoKREWnieni służbą” w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Białymstoku przeprowadzona została zbiórka krwi, w której udział wzięli policjanci oraz pracownicy Policji na co dzień pracujący w tej

Wiadomości 0 Comments

POLICJANCI ZATRZYMALI 42-LATKA PODEJRZEWANEGO O ZABÓJSTWO

Policjanci z Hajnówki zatrzymali 42-latka podejrzewanego o zabójstwo. Do tego tragicznego zdarzenia doszło wczoraj koło godziny 17 w jednej z miejscowości na terenie powiatu hajnowskiego. Napastnik po dokonaniu zbrodni uciekł.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź