Zatrzymani kolejni sprawcy rozboju

Zatrzymani kolejni sprawcy rozboju

Białostoccy policjanci pionu kryminalnego zatrzymali podejrzanych o rozbój. Wcześniej w ręce mundurowych wpadło dwóch ich kolegów. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Teraz dalszym ich losem zajmie się sąd.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie rozboju na terenie Białegostoku. Były to już kolejne zatrzymania w tej sprawie. Do zdarzenia doszło we wrześniu ubiegłego roku,  w rejonie ulicy Włókienniczej. 16-latek został tam zaatakowany przez czterech napastników, z których jeden wyjął nóż i zagroził, że go użyje, jak nie dostanie pieniędzy.  Agresorzy, po zabraniu 20 złotych od pokrzywdzonego, oddalili się w nieznanym kierunku. Pierwszego z napastników, 16-latka, policjanci zatrzymali po dwóch tygodniach od zdarzenia. Kolejny z nich, tym razem 17-latek, wpadł w ręce mundurowych miesiąc później. Dwóch pozostałych agresorów, 18 i 19-latek, zostało zatrzymanych wczoraj. Trzech zatrzymanych usłyszało zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia, natomiast nieletni odpowie za swój czyn przed sądem rodzinnym.  Wobec 18 i 19-latka sąd zastosował trzymiesięczny areszt.

Previous Zaginiony 6-latek odnaleziony
Next 26-latka uratowana przed wychłodzeniem

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 1Comments

Jechał za szybko – stracił prawo jazdy

Sejneńscy policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami kierowcy, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 55 km/h. Mundurowi z sejneńskiej „drogówki” sprawując nadzór nad bezpieczeństwem w ruchu przy użyciu laserowego

Wiadomości 0 Comments

Korzystając z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa możesz uratować ludzkie życie

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to aplikacja dzięki, której ponad 1,1 mln ludzi podzieliło się z Policją swoimi spostrzeżeniami na temat zagrożeń występujących w miejscu ich zamieszkania, pracy, nauki czy wypoczynku.

Wiadomości 0 Comments

Policjanci zabezpieczyli narkotyki oraz plantację marihuany

Sejneńscy policjanci, wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, zatrzymali dwóch podejrzanych w wieku 27 i 37 lat. W mieszkaniu i garażu zajmowanym przez młodszego z nich, mundurowi zabezpieczyli

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź