Zatrzymanie za posiadanie narkotyków

Zatrzymanie za posiadanie narkotyków

Kryminalni z białostockiej „trójki”, w jednym z mieszkań w Białymstoku, zabezpieczyli ponad 80 gramów narkotyków. Do sprawy zatrzymane zostały dwie osoby. Podejrzani usłyszeli już zarzuty. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

Kryminalni z Komisariatu Policji III w Białymstoku ustalili, że 21-letni białostoczanin, w swoim mieszkaniu, prawdopodonie posiada narkotyki. Przypuszczenia mundurowych potwierdziły się. W piątek, policjanci zabezpieczyli tam susz roślinny o łącznej wadze ponad 80 gramów. Z kolei przy 19-latce, która przebywała wtedy w mieszkaniu,  mundurowi ujawnili biały proszek. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że zabezpieczone substancje to marihuana oraz amfetamina. W trakcie czynności, mundurowi zabezpieczyli również wagę elektroniczną, młynek i torebki z zapięciem strunowym. Para usłyszała już zarzuty. Teraz o dalszym losie kobiety oraz mężczyzny zadecyduje sąd.

Previous Policjanci zatrzymali kobietę zamieszaną w oszustwa
Next Zatrzymany za handel narkotykami

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Policjanci poszukują zaginionej 65-latki

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim proszą o pomoc w odnalezieniu zaginionej 65-latki. Zaginiona to: KOZACZUK Eugenia, lat 65, zam. Bielsk Podlaski. Kobieta w minioną niedzielę (19.03.2017 r.)

Wiadomości 0 Comments

Pasażer BMW z narkotykami a kierowca pod ich wpływem

Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku, wczoraj w Sejnach, zatrzymali 22–letniego mężczyznę podejrzewanego o kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających. Natomiast 21-letni pasażer posiadał prawie 50 gramów narkotyków. Teraz

Wiadomości 0 Comments

Policjanci eliminowali z ruchu nietrzeźwych kierowców

Policjanci przeprowadzili na terenie całego województwa działania „Dyskoteka”. Celem akcji było przede wszystkim ograniczenie zdarzeń drogowych, a co za tym idzie także liczby osób poszkodowanych w wypadkach. Mundurowi koncentrowali się

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź