Zatrzymany poszukiwany z narkotykami

Zatrzymany poszukiwany z narkotykami

75 gramów amfetaminy oraz 31 gramów marihuany sokólscy policjanci ujawnili przy 19-latku, który był pasażerem osobówki skontrolowanej na krajowej „dziewiętnastce”. W mieszkaniu mężczyzny policjanci ujawnili kolejną porcję marihuany, wagi jubilerskie, woreczki strunowe oraz młynki do mielenia suszu. Okazało się również, że jest on poszukiwany przez policję. Teraz funkcjonariusze ustalają skąd pochodziły narkotyki i dokąd miały trafić.

Wczoraj po godzinie 21.00 na drodze krajowej DK – 19, sokolscy policjanci zatrzymali do kontroli mitsubishi, w którym podróżowało dwóch mężczyzn. U jednego z nich kryminalni ujawnili 75 gramów białego proszku oraz 3 gramów suszu roślinnego. Po użyciu narkotesteru okazało się, że jest to amfetamina i susz konopi innych niż włókniste. W trakcie przeszukania zajmowanego przez niego mieszkania mundurowi ujawnili kolejną porcję marihuany, wagi jubilerskie, woreczki strunowe oraz młynki do mielenia suszu. W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli 75 gramów amfetaminy oraz 77 gramów marihuany. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych środków odurzających to ponad 5 200 złotych. Okazało się również, iż zatrzymany 19-latek poszukiwany jest przez Sąd Rejonowy w Sokółce w związku z niepowrotem do zakładu poprawczego.

źródło– www.podlaska.policja.gov.pl

Previous Bezpieczne ferie w Supieniach
Next Kontrabanda w mieszkaniu

Może to Ci się spodoba

Białystok na Sygnale 0 Comments

KONTRABANDA W MIESZKANIU 60-LATKI

Białostoccy policjanci w jednym z mieszkań na osiedlu Zielone Wzgórza ujawnili 836 sztuk paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Teraz 60-letnia właścicielka kontrabandy za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Białystok na Sygnale 0 Comments

BIAŁOSTOCCY POLICJANCI ZABEZPIECZYLI BLISKO 6 KG MARIHUANY ORAZ 75 KRZAKÓW KONOPI

Policjanci z pionu narkotykowego zatrzymali 38-latka podejrzanego o posiadanie i uprawę środków odurzających. W mieszkaniu i piwnicy mężczyzny mundurowi zabezpieczyli blisko 6 kg marihuany, a na jednej z posesji w

Białystok na Sygnale 0 Comments

Areszt dla 40-latka za rozboje

Policjanci z Białegostoku zatrzymali 40-latka podejrzewanego m.in. o groźby i trzy rozboje, podczas których sprawca atakował swoje ofiary i zabierał im pieniądze potrzebne na alkohol. Mężczyzna usłyszał łącznie aż 5

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź