Zatrzymany poszukiwany z narkotykami

Zatrzymany poszukiwany z narkotykami

75 gramów amfetaminy oraz 31 gramów marihuany sokólscy policjanci ujawnili przy 19-latku, który był pasażerem osobówki skontrolowanej na krajowej „dziewiętnastce”. W mieszkaniu mężczyzny policjanci ujawnili kolejną porcję marihuany, wagi jubilerskie, woreczki strunowe oraz młynki do mielenia suszu. Okazało się również, że jest on poszukiwany przez policję. Teraz funkcjonariusze ustalają skąd pochodziły narkotyki i dokąd miały trafić.

Wczoraj po godzinie 21.00 na drodze krajowej DK – 19, sokolscy policjanci zatrzymali do kontroli mitsubishi, w którym podróżowało dwóch mężczyzn. U jednego z nich kryminalni ujawnili 75 gramów białego proszku oraz 3 gramów suszu roślinnego. Po użyciu narkotesteru okazało się, że jest to amfetamina i susz konopi innych niż włókniste. W trakcie przeszukania zajmowanego przez niego mieszkania mundurowi ujawnili kolejną porcję marihuany, wagi jubilerskie, woreczki strunowe oraz młynki do mielenia suszu. W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli 75 gramów amfetaminy oraz 77 gramów marihuany. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych środków odurzających to ponad 5 200 złotych. Okazało się również, iż zatrzymany 19-latek poszukiwany jest przez Sąd Rejonowy w Sokółce w związku z niepowrotem do zakładu poprawczego.

źródło– www.podlaska.policja.gov.pl

Previous Bezpieczne ferie w Supieniach
Next Kontrabanda w mieszkaniu

Może to Ci się spodoba

Białystok na Sygnale 0 Comments

30-latek z narkotykami zatrzymany

Policjant z białostockiej patrolówki wspólnie z funkcjonariuszem Straży Miejskiej zatrzymali mężczyznę, w garażu którego ujawnili narkotyki. Zatrzymany 30-latek za swoje niezgodne z prawem postępowanie odpowie teraz przed sądem. Podczas wspólnego

Białystok na Sygnale 0 Comments

Kolejny sukces podlaskich policjantów w zwalczaniu przestępczości narkotykowej

Podlascy policjanci zlikwidowali kolejną plantację konopi. W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli 69 dwumetrowych krzaków konopi i ponad 4,2 kilograma suszu tej rośliny. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków to około 200 tysięcy złotych.

Białystok na Sygnale 0 Comments

Zatrzymany za 200 tabletek extasy

Białostoccy policjanci zatrzymali mężczyznę, u którego w mieszkaniu ujawnili i zabezpieczyli około 200 tabletek extasy oraz ponad 3 gramy ziela konopi. Białostoczanin usłyszał już zarzut. Teraz jego dalszym losem zajmie

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!