Moje zdjęcie na wydruku firmowym

Moje zdjęcie na wydruku firmowym

Paradoksem współczesnego świata jest to, że chociaż fotografia jest popularna jak nigdy dotąd i przeciętny człowiek wykonuje  tysiące fotografii każdego roku, zwykłe zdjęcia stają się czymś bardzo rzadko spotykanym. Stały się nam one po prostu niepotrzebne i zupełnie wystarcza nam, jeśli widzimy je na ekranie komputera czy telefonu, a obecnie możemy je oglądać nawet na odpowiednio zaawansowanej technologicznie lodówce. W ten sposób zapominamy o jednej bardzo przydatnej rzeczy, fakcie, iż nasze zdjęcia mogą zostać wykorzystane w codziennej działalności naszej firmy i sami jesteśmy w stanie tworzyć odpowiednie grafiki. Oczywiście nie do końca sami, bo kiedy już będziemy mieli wykonane dobre fotografie, będzie trzeba skorzystać z pomocy profesjonalnej drukarni, by przenieść je na odpowiednie nośniki.

Gdzie mogą się pojawić nasze fotografie?

Wykonywanie własnych fotografii i umieszczanie ich na przeróżnych materiałach jest już w zasadzie standardem. W praktyce nie ma żadnych twardych ograniczeń odnośnie tego, gdzie możemy umieszczać wykonane przez siebie obrazy.  Zobacz więcej na druki-online.pl.
Bardzo często zdjęcia wykonane przez ludzi biznesu trafiają na ich wizytówki. Są to najczęściej po prostu portrety, ale też na przykład fotografie ich siedzib. Jest to znakomity pomysł na lepsze utkwienie w pamięci osoby, która bierze od nas wizytówkę.
Wszelkiego rodzaju materiały promocyjne, które trafiają na kubki czy kalendarze to prawdziwe królestwo nadruków. Do niedawna umieszczano na nich logotypy firmy czy jakieś obrazy z nią związane. Dzisiaj panuje moda na przyozdabianie materiałów promocyjnych przede wszystkim realnymi wizerunkami pracowników czy obiektów oraz produktów należących do firmy. W ten sposób można przybliżyć się do klienta i pokazać mu, że nie jesteśmy po prostu bezdusznym zbiorem stanowisk.
Bardzo ciekawym pomysłem są również fototapety. Rozpowszechnienie się dronów i zdjęć wykonywanych za ich pomocą sprawiło, że obecnie możliwe jest polatanie nad firmą i zrobienie zdjęć z lotu ptaka obiektom firmowym i jej otoczeniu. Prawdziwym strzałem w dziesiątkę jest wykonywanie zdjęć okolic placówek bankowych czy innych miejsc typowo usługowych, po czym klienci w kolejce lub po prostu zaraz po wejściu do biura mogą podziwiać okolicę z lotu ptaka lub poszukać swojego domu. Klienci kochają takie rozwiązania.

Czego potrzeba do przeniesienia zdjęcia na materiały promocyjne?

Stworzenie fototapety, kubka z naszym zdjęciem, kalendarzy, teczek i innych gadżetów to oczywiście zadanie dla drukarni, która posiada profesjonalny sprzęt. Z naszej strony konieczne jest dostarczenie odpowiedniego zdjęcia. W zasadzie może to być dowolnie wybrane zdjęcie, ponieważ graficy zatrudnieni w drukarniach poradzą sobie praktycznie z każdym rozmiarem. Konieczne jest tylko dostarczenie materiału o odpowiedniej jakości. Wydruk musi potem dobrze wyglądać. Niestety nie da się bez straty na jakości, powiększać posiadanego obrazu w nieskończoność. Stanie się on rozmyty, brzydki i tym samym bezużyteczny.

Artykuł powstał we współpracy z grafpol.com.pl

Previous Odpowie za szereg przestępstw
Next Gdzie najlepiej kupować artykuły biurowe?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Policjanci odnaleźli 18-latkę, która zabłądziła w lesie

Kilka godzin trwały poszukiwania 18-latki, która zabłądziła w lesie. Na szczęście, dzięki sprawnym działaniom białostockich policjantów, oraz ich znajomości terenu młoda kobieta została odnaleziona i cała i zdrowa wróciła do

Wiadomości 0 Comments

Fotel fryzjerski

Fotele fryzjerskie to bardzo ważne części wszystkich salonów fryzjerskich i chociaż tutaj opinie są podzielone, bardzo często można spotkać się z twierdzeniem, że jest to zdecydowanie najważniejszy mebel w całym

Wiadomości 0 Comments

Praca na Podlasiu czeka – ponad 1/3 firm będzie zatrudniać!

Stopa bezrobocia spada, choć nadal wynosi ok. 9%. Czy to oznacza, że w naszym województwie nie ma pracy? Czy szukanie nowego zatrudnienia musi trwać miesiącami i być nieustanną harówką? Nie!

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź