Złodziej w rękach Policji

Złodziej w rękach Policji

Białostoccy kryminalni zatrzymali 40-latka podejrzanego o kradzież sprzętu fotograficznego o wartości ponad 12 tysięcy złotych. Mężczyzna wczoraj usłyszał zarzuty. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

W sobotę, kryminalni z Komisariatu Policji IV w Białymstoku zatrzymali na osiedlu Wygoda podejrzanego o kradzież sprzętu fotograficznego. Z ustaleń policjantów wynika, że do kradzieży doszło na osiedlu Dojlidy Górne, prawdopodobnie w okresie od października 2018 roku do kwietnia 2019 roku. Meżczyzna wynajmował tam pokój, w jednym z mieszkań. Po przeprowadzce 40-latka okazało się, że wraz z mężczyzną zniknął również sprzęt fotograficzny. Właściciel oszacował straty na łączną kwotę ponad 12 tysięcy złotych. Dzięki intensywnej pracy kryminalnych i szczegółowej analizie materiału dowodowego, mundurowi odzyskali również część skradzionego sprzętu. Podejrzany wczoraj usłyszał zarzuty, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Previous 15-latek na "podwójnym gazie"
Next Zlikwidowana plantacja marihuany

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Mężczyzna zatrzymany za narażenie dziecka na niebezpieczeństwo

Do Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku zgłosił się 37-latek podejrzewany o to, że 20 lipca 2019 roku na Alei Piłsudskiego w Białymstoku naraził dziecko na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo

Wiadomości 0 Comments

Bezpieczne ferie w Supieniach

Suwalscy policjanci kontynuują działania prewencyjne w ramach akcji „Bezpieczne ferie”. Wspólnie z przedstawicielami innych instytucji odwiedzają dzieci, podczas ich zimowego odpoczynku. Rozmawiają o bezpiecznych i odpowiedzialnych sposobach spędzania wolnego czasu. Wczoraj

Wiadomości 0 Comments

DŻINGLE „MAMO, TATO ZAPNIJ PASY”… PO RAZ PIERWSZY NA ANTENIE RADIA BIAŁYSTOK

Dżingle „Mamo, Tato zapnij pasy”… dziś od rana, po raz pierwszy, na antenie Radia Białystok. Lauretka konkursu „5 powodów dla których mój Tato / moja Mama musi zapinać pasy bezpieczeństwa”

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź