Złodziej w rękach Policji

Złodziej w rękach Policji

Białostoccy kryminalni zatrzymali 40-latka podejrzanego o kradzież sprzętu fotograficznego o wartości ponad 12 tysięcy złotych. Mężczyzna wczoraj usłyszał zarzuty. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

W sobotę, kryminalni z Komisariatu Policji IV w Białymstoku zatrzymali na osiedlu Wygoda podejrzanego o kradzież sprzętu fotograficznego. Z ustaleń policjantów wynika, że do kradzieży doszło na osiedlu Dojlidy Górne, prawdopodobnie w okresie od października 2018 roku do kwietnia 2019 roku. Meżczyzna wynajmował tam pokój, w jednym z mieszkań. Po przeprowadzce 40-latka okazało się, że wraz z mężczyzną zniknął również sprzęt fotograficzny. Właściciel oszacował straty na łączną kwotę ponad 12 tysięcy złotych. Dzięki intensywnej pracy kryminalnych i szczegółowej analizie materiału dowodowego, mundurowi odzyskali również część skradzionego sprzętu. Podejrzany wczoraj usłyszał zarzuty, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Previous 15-latek na "podwójnym gazie"
Next Zlikwidowana plantacja marihuany

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Policjanci zatrzymali kobietę zamieszaną w oszustwa

Białostoccy policjanci wspierani przez swoich kolegów z Komisariat Kolejowego Policji w Warszawie zatrzymali 22-latkę podejrzaną o oszustwa na tak zwanego „wnuczka”. Kobieta wpadła w ręce mundurowych na dworcu w Warszawie.

Wiadomości 0 Comments

Działania „Pasy bezpieczeństwa”

Policjanci z suwalskiej drogówki przeprowadzili działania pod nazwą „Pasy bezpieczeństwa”. Sprawdzali głównie egzekwowanie nakazu używania pasów bezpieczeństwa przez kierujących i pasażerów oraz prawidłowość przewozu dzieci. Skontrolowali 88 pojazdów. Wczoraj policjanci

Wiadomości 0 Comments

Podlascy policjanci szkolą funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej

Możliwość nakładania mandatów karnych za niektóre wykroczenia drogowe, to nowe uprawnienia funkcjonariuszy Służby Celno – Skarbowej. Mundurowych tej formacji, z zakresu postępowania mandatowego i przepisów ruchu drogowego, szkolą podlascy policjanci.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź