#Zostańwdomu

#Zostańwdomu

Podlascy Policjanci apelują o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie, w tym o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń, współpracę i realizowanie poleceń służb.

Dbając o bezpieczeństwo policjantów i pracowników podlaskiego garnizonu Policji zachowujemy szczególną ostrożność i na bieżąco wydajemy środki ochrony sanitarnej czy indywidualnej. W pierwszej kolejności zestawy ochronne trafiają do funkcjonariuszy wspomagających walkę z koronawirusem na tzw. „pierwszej linii”.

Podlascy Policjanci po raz kolejny apelują o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie, w tym o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń, współpracę i realizowanie poleceń służb.

Previous 19-latka z narkotykami i poszukiwany 64-latek
Next Odpowie za pobicie

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Policja o cyberprzestępczości i Mapie Zagrożeń w bielskich szkołach

Przedstawiciele bielskiej Policji uczestniczyli w spotkaniach z rodzicami uczniów oraz nauczycielami miejskich szkół gimnazjalnych. Tematem prelekcji było przeciwdziałanie zagrożeniom w cyberprzestrzeni wśród dzieci oraz przedstawienie aplikacji Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Wiadomości 0 Comments

STRZELAŁ DO ŻONY Z BRONI GAZOWEJ – ZOSTAŁ ZATRZYMANY

49-latek strzelił z broni gazowej do żony, a następnie uciekł z domu. Mężczyzna został odnaleziony i zatrzymany przez siemiatyckich policjantów. Jak się okazało miał on prawie 3 promile alkoholu w

Wiadomości 0 Comments

Poszukiwany 33-latek zdemolował aptekę – został zatrzymany na gorącym uczynku

Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku zatrzymali mężczyznę, który zdemolował aptekę. Okazało się, że był poszukiwany i posiadał przy sobie narkotyki. Ponadto, w miejscu jego zamieszkania policjanci z białostockiej

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź